Huawei HS8145V | ONT | AC1200, Dual Band, 1x EPON, 4x RJ45 1000
Huawei HS8145V | ONT | AC1200, Dual Band, 1x EPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB

Huawei HS8145V | ONT | AC1200, Dual Band, 1x EPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB

KOD: HUAWEI HS8145V EPON
208,73 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

O PRODUKCIE

Terminal sieci optycznej Huawei HS8145V EPON

Huawei HS8145V to terminal sieci optycznej (ONT) pracujący w technologi EPON. HS8145V to ultraszerokopasmowy dostęp dla użytkowników domowych SOHO. Stanowi doskonałe rozwiązanie i pokazuje kierunek, w którym będą zmierzały w przyszłości usługi wdrażające technologię FTTH. Terminal wyposażony został w cztery gigabitowe porty Ethernet, 1 port telefoniczny (POTS) oraz 1 port USB. HS8145V EPON posiada wbudowane radio bezprzewodowe Wi-Fi, które pracuje jednocześnie w pasmach 2,4 i 5 GHz. Wspiera nowoczesny standard AC oraz technologię 2 x 2 MIMO (dual-chain), teoretyczna maksymalna przepustowość transmisji wynosi do 300 Mb/ s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/ s w paśmie 5 GHz. Urządzenie posiada dwie zewnętrzne anteny, każda o zysku 2 dBi. W komplecie z urządzeniem znajduje się zasilacz DC 12V 1.5A z wtykiem europejskim.

Technologia Epon - sieć dystrybucyjna

Główne cechy terminala ONT

  • terminal EPON ONT klasa B+
  • złącze światłowodowe port EPON SC/ UPC
  • 4 Gigabitowe porty Ethernet LAN RJ-45 10/ 100/ 1000 mb/ s
  • 1 port USB
  • 1 port telefoniczny (POTS RJ11)
  • transmisje sieci Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz i 5GHz AC standard
  • obsługa standardu IEEE 802.11ac
  • 2 x antena dBi
Opis rozmieszczenia portów w hs8145 Epon

Dane logowania Huawei ONT

  • IP: 192.168.100.1
  • Login: telecomadmin
  • Hasło: admintelecom
logowanie Hs8145v

SPECYFIKACJA

HS8145V EPON

Interfejsy
EPON 1 port Klasa B+
Czułość odbioru: ~-28 dBm
Elastyczne mapowanie pomiędzy portem GEM i TCONT
Długość fali: US 1310nm, DS 1490nm
Ethernet 4 porty 10/ 100/ 1000 BASE - T (RJ45)
POTS 1 port USB 2.0
Możliwość utworzenia sieciowego dysku opartego o FTP
WLAN IEEE 802.11 a/ ac/ b/ g/ n
2.4 GHz 2 x 2 MIMO 802.11 b/ g/ n
5 GHz 2 x 3 MIMO 802.11 a/ n/ ac
2 x 2 MIMO
Anteny o zysku 2 dBi
WPS
Typ złącza SC/ UPC
Cechy fizyczne
Wymiary 270 x 90 x 60 mm (bez anteny)
Waga 650 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5% - 95% RH niekondensująca
Wejście zasilania 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Zasilanie systemu 11 - 14 V DC, 1 A
Statyczny pobór mocy 4.5 W
Maksymalny pobór mocy 12 W
Diody LED POWER/ PON/ LOS/ LAN/ TEL/ USB/ WLAN/ WPS
Skład zestawu Urządzenie Huawei HS8145V
Zasilacz DC 12V, 2A
Patchcord RJ45-RJ45
Funkcjonalność
Metoda konfiguracj NMS, Web or TR069
Warstwa L2 przepustowość 200 Mbit / s downstream (z pakietami o dowolnej długości)
200 Mbit/ s upstream (z pakietami o dowolnej długości)
IPv4 warstwa L3 przepustowość 2 Gbit's downstream (z pakietami o dowolnej długości)
1 Gbit's upstream (z pakietami o dowolnej długości)
IPv6 warstwa L3 przepustowość 2 Gbit's downstream (z pakietami o dowolnej długości)
1 Gbit's upstream (z pakietami o dowolnej długości)

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei HS8145V | ONT | AC1200, Dual Band, 1x EPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione