Kabel światłowodowy 24F | łatwego dostępu ITU-T G.657A2, 500m |
Kabel światłowodowy 24F | łatwego dostępu ITU-T G.657A2, 500m | Extralink

Kabel światłowodowy 24F | łatwego dostępu ITU-T G.657A2, 500m | Extralink

KOD: EX.0905 / EAN: 5902560360905
9,11 
Dodano do koszyka
-
+
M
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Liczba włókien kabla światłowodowego: 24F
Standard włókna: G.657.A2
Średnica kabla: 10,5mm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Extralink kabel światłowodowy łatwego dostępu 24f G.657A2 500M

Extralink kabel łatwego dostępu jest kablem światłowodowym jednomodowym przeznaczonym do montażu wewnątrz budynków. Kable światłowodowa oraz ich budowa umożliwia szybki oraz łatwy dostęp do światłowodów w luźnej tubie. Podstawowe cechy kabla to średnica rzędu 10,5mm oraz liczba włókien 24 o standardzie G.657A.2. Podana cena kabli światłowodowych liczona jest za 1 metr kabla.

FIBER OPTIC EASY ACCESS CABLE 24C ITU.G.657A2 500M

Struktura kabla:

  • Znacznik do wycięcia otworu na osłonie
  • Luźna centralna tuba z włóknami
  • Pręt aramidowy
  • Osłona LSZH
  • 900 µm szczelnej powłoki lakierowej włókna
FIBER OPTIC EASY ACCESS CABLE 24C ITU.G.657A2 500M

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Liczba włókien kabla światłowodowego 24F
Standard włókna G.657.A2
Średnica kabla 10,5mm

Charakterystyka optyczna i geometryczna kabli światłowodowych
Tłumienie dla 1310 nm wynosi: < 0.36 dB/km
dla 1550 nm wynosi: < 0.22 dB/km
Modowa dyspersja polaryzacyjna < 0.2 dB(ps/km1/2)
Graniczna długość fali < 1260 nm
Długość fali zerowej dyspersji 1300 ~ 1324 nm
Nachylenie zera dyspersji < 0.092 dB(ps/km1/2)
Dyspersja chromatyczna dla 1285 ~ 1330 nm wynosi: < 3.5 ps/(nm^2.km)
dla 1550 nm wynosi: < 18.0 ps/(nm^2.km)
Średnica pola modu dla 1310 nm wynosi: 9.3 ± 0.5 um
Błąd koncentryczności pola modu < 0.6 um
Średnica płaszcza 125.0 ± 1.0 um
Eliptyczność płaszcza < 1.0 %
Średnica pokrycia 245 ± 10 um
Proof Test Level 100 kpsi, 1%
Kable światłowodowe - Charakterystyka mechaniczna i środowiskowa
Odporność na zgniatanie Zastosowane obciążenie: 500 N/100mm (IEC 60794-1-2 Method E3)
Kryteria akceptacji
Czas trwania obciążenia: 5 minut
Przyrost tłumienia: < 0.2 dB
Zakres temperatur instalacji od -20°C do 70°C
Zakres temperatur pracy od -20°C do 70°C
Zakres temperatur składowania od -30°C do 70°C
Charakterystyka fizyczna
Liczba włókien 24 C
Typ włókna HSCC-15-PAT001
Kolor włókien niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy, szary, biały, czerwony, czarny,
żółty, fioletowy, różowy, cyjanowy, czarno-niebieski, czarno-pomarańczowy,
czarno-zielony, czarno-brązowy, czarno-szary, czarno-biały, czarno-czerwony,
biało-czarny, czarno-żółty, czarno-fioletowy, czarno-różowy, czarno-cyjanowy
Główna powłoka z barwną warstwą 245 ± 10 µm
Szczelna powłoka lakierowa 900 µm tight buffer fiber
Wzmocnienie kabla KRP Rod
Materiał zewnętrznej osłony LSZH
Średnica kabla 10.5 ± 0.5 nm
Długość na szpuli 2 km ± 10%

WSPARCIE

Pliki do pobrania

Specyfikacja techniczna pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Kabel światłowodowy 24F | łatwego dostępu ITU-T G.657A2, 500m | Extralink
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star star star star star
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.