Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji 48F | jednomodowy, 4T12
Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji 48F | jednomodowy, 4T12F, G652D, 5.8mm | Extralink

Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji 48F | jednomodowy, 4T12F, G652D, 5.8mm | Extralink

KOD: EX.15173 / EAN: 5903148915173
6,97 
Dodano do koszyka
-
+
M
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Kabel do montażu: Mikrokanalizacyjne
Liczba włókien kabla światłowodowego: 48F
Standard włókna: G.652.D
Średnica kabla: 5,8mm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji - 48F 4T12F, G652D, 5.8 mm

Extralink 48F 4T12F z 48 włóknami typu G.652D jest kablem światłowodowym przeznaczonym do zastosowań w mikrokanalizacji. Włókna umieszczone są w 4 tubach, oprócz nich wewnątrz powłoki znajdują się 2 wypełniacze. Tuby i wypełniacze są skręcone wokół centralnego elementu wzmacniającego, czyli pręta FRP stanowiącego element wzmacniający. Wypełnienie kabla to Water Swellable Yarn, czyli pęczniejąca w wodzie przędza poliestrowa, która zapobiega przenikaniu wody. Karbowana powłoka zewnętrzna ułatwia wdmuchiwanie kabla do przewodu kanalizacyjnego.

48F MICRO BLOWING FIBER OPTIC CABLE 48J 4T12F SM G652D DIAMETER 5.8MM

Cechy

  • Włókno G.652D
  • 6 tub skręconych wokół centralnego pręta FRP - 4 luźne tuby oraz 2 tuby jako wypełniacze
  • Zastosowanie przędzy poliestrowej Water Swellable Yarn
  • Powłoka zewnętrzna HDPE
  • Średnica 5,8 mm
48F MICRO BLOWING FIBER OPTIC CABLE 48J 4T12F SM G652D DIAMETER 5.8MM

Zastosowania mikrokabli światłowodowych

  • Mikrokanalizacja światłowodowa
  • Budowa sieci światłowodowych

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Kabel do montażu Mikrokanalizacyjne
Liczba włókien kabla światłowodowego 48F
Standard włókna G.652.D
Średnica kabla 5,8mm
Wytrzymałość na rozciąganie 0,6kN

Konstrukcja kabli światłowodowych
Liczba włókien 48 (Glass Fiber - włókno szklane)
Liczba włókien na każdą tubę 12 (Glass Fiber - włókno szklane)
Liczba luźnych tub 4 (PBTP)
Liczba wypełniaczy 2 (HDPE - czarny)
Wytrzymałość centralnego elementu 1.6 ± 0.1 mm (FRP Rod)
Kable światłowodowe - bariera wilgoci Ponad prętem FRP oraz rdzeniem (WS Yarn - przędza pęczniejąca w wodzie)
Zewnętrzna powłoka Nominalnie 0.5 mm (HDPE - czarny)
Liczba ripcordów 1 (poliester)
Średnica kabla 5.8 ± 0.3 mm
Masa kabla 25.0 ± 5 kg/km
Charakterystyka mechaniczna
Wytrzymałość na rozciąganie 600 N (IEC 60794-2-E1)
Wytrzymałość na zgniatanie 1000 N (IEC 60794-1-2-E3)
Wytrzymałość na uderzenia 1 N.m (IEC 60794-1-2-E4)
Skręcanie ± 360° (IEC 60794-1-2-E7)
Kink 10 x D (IEC 60794-1-2-E10)
Minimalny promień zgięcia 20 x D (IEC 60794-1-2-E11)
Test penetracji wody 1 m słupa wody, 3 m próbka, 24 godziny (IEC 60794-1-2-F5)
Charakterystyka środowiska
Instalacja -30°C do 70°C (IEC 60794-1-22-F1)
Działanie -30°C do 70°C (IEC 60794-1-22-F1)
Przechowywanie -30°C do 70°C (IEC 60794-1-22-F1)
Charakterystyka włókien
Typ włókna ITU-T G.652D
Optyczna
Tłumienie Dla 1310 nm wynosi: ≤ 0.36 dB/km
Dla 1550 nm wynosi: ≤ 0.23 dB/km
Dyspersja chromatyczna Dla 1285 – 1330 nm wynosi: ≤ 3.5 ps/nm.km
Dla 1550 nm wynosi: ≤ 18.0 ps/nm.km
Długość fali odcięcia kabla Dla λcc wynosi: ≤ 1260 nm
Długość fali zerowej dyspersji 1300 – 1324 nm
Nachylenie zerowej dyspersji ≤ 0.092 ps/nm^2 x km
Modowa dyspersja polaryzacyjna Dla Fibre wynosi: ≤ 0.2 ps/km
Dla Link Design Value wynosi: ≤ 0.08 ps/km
Mechaniczna
Tłumienie wywołane zginaniem 1 skręt - φ 32 mm dla 1550 nm wynosi: ≤ 0.05 dB
100 skrętów - φ 50 mm dla 1310 nm oraz 1550 nm wynosi: ≤ 0.05 dB
100 skrętów - φ 60 mm dla 1625 nm wynosi: ≤ 0.05 dB
Proof Stress Level 1.0% (100 kpsi)
Geometryczna
Średnica pola modu Dla 1310 nm wynosi: 9.2 ± 0.4 µm
Dla 1550 nm wynosi: 10.4 ± 0.5 µm
Błąd koncentryczności pola modu ≤ 0.5 µm
Średnica płaszcza 125 ± 0.7 µm
Eliptyczność płaszcza ≤ 0.7%
Błąd koncentryczności powłoki ≤ 12 µm
Średnica powłoki głównej 245 ± 10 µm
Materiał powłoki głównej (niebarwione) UV Cured
Acrylate
Fibre Curl Radius ≥ 4 m

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

Specyfikacja techniczna - EN pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji 48F | jednomodowy, 4T12F, G652D, 5.8mm | Extralink
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star star star star star
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.