Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji 96F | jednomodowy 8T12J
Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji 96F | jednomodowy 8T12J G652D, 6.8mm | Extralink

Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji 96F | jednomodowy 8T12J G652D, 6.8mm | Extralink

KOD: EX.15197 / EAN: 5903148915197
12,69 
Dodano do koszyka
-
+
M
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Kabel do montażu: Mikrokanalizacyjne
Liczba włókien kabla światłowodowego: 96F
Standard włókna: G.652.D
Średnica kabla: 6,8mm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Kabel światłowodowy do mikro-kanalizacji 96F 8T12F, G652D, 6.8mm

Extralink MICROCABLE to kabel światłowodowy przeznaczony do zastosowania w mikro-kanalizacji. Zastosowano 12 włókien typu G.652D. Konstrukcja kabla to 8 tub skręconych wokół centralnego pręta FRP, który stanowi element wzmacniający. Dodatkowo kabel wypełnia Water Swellable Yarn - pęczniejąca w wodzie przędza poliestrowa która zapobiega przenikaniu wody. Powłoka zewnętrzna kabla jest karbowana co ułatwia wdmuchiwanie kabla do przewodu kanalizacyjnego.

96F MICRO BLOWING FIBER OPTIC CABLE 96J 8T12F SM G652D DIAMETER 6.8MM

Cechy:

  • włókno G.652D
  • 8 tub skręconych wokół centralnego pręta FRP
  • zastosowanie Water Swellable Yarn
  • powłoka zewnętrzna HDPE
  • średnica 6,8 mm
96F MICRO BLOWING FIBER OPTIC CABLE 96J 8T12F SM G652D DIAMETER 6.8MM

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Kabel do montażu Mikrokanalizacyjne
Liczba włókien kabla światłowodowego 96F
Standard włókna G.652.D
Średnica kabla 6,8mm
Wytrzymałość na rozciąganie 1 kN

Konstrukcja
Liczba włókien 96 (Glass Fiber - włókno szklane)
Liczba włókien na każdą tubę 12 (Glass Fiber - włókno szklane)
Liczba luźnych tub 8 (PBTP)
Liczba wypełniaczy 0
Wytrzymałość centralnego elementu 2.5 ± 0.1 mm (FRP Rod)
Bariera wilgoci Ponad prętem FRP oraz rdzeniem (WS Yarn - przędza pęczniejąca w wodzie)
Zewnętrzna powłoka Nominalnie 0.5 mm (HDPE - czarny)
Liczba ripcordów 1 (poliester)
Średnica kabla 6.8 ± 0.3 mm
Masa kabla 40.0 ± 5 kg/km
Charakterystyka mechaniczna
Wytrzymałość na rozciąganie 1000 N (IEC 60794-2-E1)
Wytrzymałość na zgniatanie 1000 N (IEC 60794-1-2-E3)
Wytrzymałość na uderzenia 1 N.m (IEC 60794-1-2-E4)
Skręcanie ± 360° (IEC 60794-1-2-E7)
Kink 10 x D (IEC 60794-1-2-E10)
Minimalny promień zgięcia 20 x D (IEC 60794-1-2-E11)
Test penetracji wody 1 m słupa wody, 3 m próbka, 24 godziny (IEC 60794-1-2-F5)
Charakterystyka środowiska
Instalacja -30°C do 70°C (IEC 60794-1-22-F1)
Działanie -30°C do 70°C (IEC 60794-1-22-F1)
Przechowywanie -30°C do 70°C (IEC 60794-1-22-F1)
Charakterystyka włókien
Typ włókna ITU-T G.652D
Optyczna
Tłumienie Dla 1310 nm wynosi: ≤ 0.36 dB/km
Dla 1550 nm wynosi: ≤ 0.23 dB/km
Dyspersja chromatyczna Dla 1285 – 1330 nm wynosi: ≤ 3.5 ps/nm.km
Dla 1550 nm wynosi: ≤ 18.0 ps/nm.km
Długość fali odcięcia kabla Dla λcc wynosi: ≤ 1260 nm
Długość fali zerowej dyspersji 1300 – 1324 nm
Nachylenie zerowej dyspersji ≤ 0.092 ps/nm^2 x km
Modowa dyspersja polaryzacyjna Dla Fibre wynosi: ≤ 0.2 ps/km
Dla Link Design Value wynosi: ≤ 0.08 ps/km
Mechaniczna
Tłumienie wywołane zginaniem 1 skręt - φ 32 mm dla 1550 nm wynosi: ≤ 0.05 dB
100 skrętów - φ 50 mm dla 1310 nm oraz 1550 nm wynosi: ≤ 0.05 dB
100 skrętów - φ 60 mm dla 1625 nm wynosi: ≤ 0.05 dB
Proof Stress Level 1.0% (100 kpsi)
Geometryczna
Średnica pola modu Dla 1310 nm wynosi: 9.2 ± 0.4 µm
Dla 1550 nm wynosi: 10.4 ± 0.5 µm
Błąd koncentryczności pola modu ≤ 0.5 µm
Średnica płaszcza 125 ± 0.7 µm
Eliptyczność płaszcza ≤ 0.7%
Błąd koncentryczności powłoki ≤ 12 µm
Średnica powłoki głównej 245 ± 10 µm
Materiał powłoki głównej (niebarwione) UV Cured
Acrylate
Fibre Curl Radius ≥ 4 m

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

Specyfikacja techniczna - EN Pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Kabel światłowodowy do mikrokanalizacji 96F | jednomodowy 8T12J G652D, 6.8mm | Extralink
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star star star star star
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.