Kabel światłowodowy drop 1F | TPU, 1J, G.657A2 | Fiberhome

KODU: EX.17252 / EAN: 5903148917252
0,31  KDV ile 23%
Alışveriş sepetine eklenmiştir
-
+
M
STOK DURUMU:
TESLIMAT: 24h
Liczba włókien kabla światłowodowego: 1F
Standard włókna: G.657.A2
DAHA FAZLA PARAMETRE GÖSTER

ÜRÜN HAKKINDA

Kabel światłowodowy do użytku wewnątrz i na zewnątrz

Doskonały kabel światłowodowy, w ognioodpornej osłonie. W osłonie znajduje się 1 kabel światłowodowy. Tłumienie - 1310nm: 0,325 dB/km, - 1550nm: 0,189 dB/km. Nadaje się do montażu zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz.

1F-EXTRALINK.jpg

Główne cechy i funkcje:

  • Kabel światłowodowy do użytku zewnętrznego lub wewnętrznego
  • 1 włókno w jednej luźnej tubie
  • Luźna tuba otoczona jest gęsto zbuforowanym włóknem
  • Rodzaj włókna: SM G.657A2
  • Kolor płaszcza zewnętrznego: czarny

ŞARTNAME

Özellikler / filtreler
Liczba włókien kabla światłowodowego 1F
Standard włókna G.657.A2

Specyfikacja produktu
Grubość płaszcza zewnętrznego 0,75 mm
Tłumienie - 1310nm 0.325 dB/km
Tłumienie - 1550nm 0.189 dB/km
Średnica kabla 2,9 +/- 0,20 mm
Maks. temperatura robocza - 55°C do + 70°C
Maks. temperatura montażu - 25°C do + 60°C

DESTEK

Pliki do pobrania

Datasheet (ENG) İndir

SSS

Jaka jest długość kabla na szpuli?

Długość kabla na szpuli wynosi zwykle 1000 metrów. (+/- 10 metrów)

ÜRÜN INCELEMELERI

ÜRÜN HAKKINDAKI FIKRINIZ ILK OLACAKTIR.

Önerilen ürünler

Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Polski (PL)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.