Kabel światłowodowy napowietrzny 24F | G652D, 1kN, 6,5mm | Extr
Kabel światłowodowy napowietrzny 24F | G652D, 1kN, 6,5mm | Extralink

Kabel światłowodowy napowietrzny 24F | G652D, 1kN, 6,5mm | Extralink

KOD: EX.10369 / EAN: 5903148910369
5,57 
Dodano do koszyka
-
+
M
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Kabel do montażu: Napowietrznego
Liczba włókien kabla światłowodowego: 24F
Standard włókna: G.652.D
Średnica kabla: 6,5mm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Kabel światłowodowy napowietrzny 24F AERIAL FIBER OPTIC CABLE o średnicy 6,5 mm

Aerial fibre optic cable (z ang. Kabel światłowodowy napowietrzny) jednomodowy o średnicy kabla rzędu 6.5mm, o liczbie włókien 24 typu G652D oraz wytrzymałość na rozciąganie 1,0kN. Podana cena kabla za 1 metr oraz pakowany jest na szpulach po 2000m. Kabel optyczny przeznaczony jest do zewnętrznej instalacji napowietrznej czyli zawieszania kabli światłowodowych na słupach linii, miejskiego transportu elektrycznego i liniach energetycznych.

24F AERIAL FIBER OPTIC CABLE 24J SM G652 D 1,0KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE

Światłowód napowietrzny odporny na zewnętrzne warunki

Światłowód samonośny jest odporny na ciężkie warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Konstrukcja jest wzmocniona dwoma prętami FRP (fiber reinforced plastic) renomowanego producenta Fujikura. Zewnętrzna powłoka wykonana z polietylenu jest odporna na promieniowanie słoneczne.

24F AERIAL FIBER OPTIC CABLE 24J SM G652 D 1,0KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Kabel do montażu Napowietrznego
Liczba włókien kabla światłowodowego 24F
Standard włókna G.652.D
Średnica kabla 6,5mm
Wytrzymałość na rozciąganie 1kN

Charakterystyka optyczna kabli światłowodowych
Typ włókna ITU-T G.652D (9/125)
Tłumienie przy referencyjnej długości fali dla 1310 nm wynosi: 0,36 dB/km
dla 1550 nm wynosi: 0,22 dB/km
Dyspersja chromatyczna przy referencyjnej długości fali dla 1310 nm wynosi: 3,5 ps/nm.km
dla 1550 nm wynosi: 18 ps/nm.km
Waga i wymiary
Liczba włókien 24
Średnica kabla 6,5 mm
Waga kabla 35,18 kg/km
Średnica luźnej tuby 3,0 mm
Średnica plastikowego wzmocnienia włókna (FRP) 1,2 mm
Kable światłowodowe Charakterystyka mechaniczna
Wytrzymałość na rozciąganie podczas montażu 1,0 kN
Odporność na zgniatanie 3000 N/100 mm
Skręcanie 10 cykli +/- 180 °
Uderzenie 5 Nm
Minimalny promień gięcia z udziałem siły: 20*średnica kabla
bez udziału siły: 10*średnica kabla
Charakterystyka środowiska
Temperatura pracy -40°С do +60°С
Temperatura składowania -50°С do +60°С
Temperatura montażu -10°С do +60°С
Uwagi
Długość na szpuli 2km

WSPARCIE

Pliki do pobrania

Specyfikacja techniczna pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Kabel światłowodowy napowietrzny 24F | G652D, 1kN, 6,5mm | Extralink
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star star star star star
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.