Kabel światłowodowy napowietrzny ADSS 48F | jednomodowy, 4T12F,
Kabel światłowodowy napowietrzny ADSS 48F | jednomodowy, 4T12F, G652D, 2kN, 10,8mm | Extralink

Kabel światłowodowy napowietrzny ADSS 48F | jednomodowy, 4T12F, G652D, 2kN, 10,8mm | Extralink

KOD: EX.13544 / EAN: 5903148913544
12,66 
Dodano do koszyka
-
+
M
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Kabel do montażu: Napowietrznego
Liczba włókien kabla światłowodowego: 48F
Standard włókna: G.652.D
Średnica kabla: 10,8mm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Kabel światłowodowy napowietrzn 48F SM AERIAL OPTICAL FIBRE CABLE (ADSS) o średnicy 10.8MM

Aerial fibre optic cable (z ang. Kabel światłowodowy napowietrzny) typu ADSS, jednomodowy o średnicy kabla rzędu 10,8mm, o liczbie włókien 48 typu G652D oraz wytrzymałość na rozciąganie 2,0kN. Cena kabla liczona jest za 1 metr. Kabel optyczny przeznaczony jest do zewnętrznej instalacji napowietrznej czyli zawieszania na słupach linii, miejskiego transportu elektrycznego i liniach energetycznych.

48F SM AERIAL OPTICAL FIBRE CABLE (ADSS) 48J G652 D DIAMETER 10.8MM 2KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE

Światłowód napowietrzny odporny na zewnętrzne warunki

Światłowód samonośny jest odporny na ciężkie warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Konstrukcja jest wzmocniona prętem FRP (fiber reinforced plastic) renomowanego producenta Fujikura. Zewnętrzna powłoka wykonana z polietylenu jest odporna na promieniowanie słoneczne.

48F SM AERIAL OPTICAL FIBRE CABLE (ADSS) 48J G652 D DIAMETER 10.8MM 2KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE

Struktura kabla

  • 1. Wytrzymały centralny element - plastik wzmocniony włóknem (FRP)
  • 2. Włókna światłowodowe - ITU-T G.652D
  • 3. Luźne tuby - wypełnione żelem
  • 4. Cordelia - element wypełniający z polietylenu małej gęstości
  • 5. Thixotropic hydrophobic filler
  • 6. Uzwojenie mocujące z przędzy syntetycznej i taśm
  • 7. Wytrzymały obwodowy element - przędza z włókna szklanego
  • 8. Zewnętrzny płaszcz - czarny polietylen średniej gęstości

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Kabel do montażu Napowietrznego
Liczba włókien kabla światłowodowego 48F
Standard włókna G.652.D
Średnica kabla 10,8mm
Wytrzymałość na rozciąganie 2kN

Charakterystyka optyczna
Typ włókna ITU-T G.652D
Typ jednomodowy FutureGuide® - LWP (Fujikura, Japan)
Tłumienie przy referencyjnej długości fali dla 1310 nm wynosi: 0,36 dB/km
dla 1550 nm wynosi: 0,22 dB/km
Dyspersja chromatyczna przy referencyjnej długości fali dla 1310 nm wynosi: 3,5 ps/nm.km
dla 1550 nm wynosi: 18 ps/nm.km
Waga i wymiary
Liczba włókien 48
Liczba włókien na każdą tubę 12
Liczba luźnych tub 4
Średnica luźnych tub 2,5 mm
Średnica plastiku wzmocnionego włóknem (FRP) 1,8 mm
Grubość płaszcza 1,8 mm
Średnica kabla 10,82 mm
Waga kabla 89,12 kg/km
Charakterystyka mechaniczna
Wytrzymałość na rozciąganie podczas montażu 2,0 kN
Odporność na zgniatanie 3000 N/100 mm
Uderzenie 10 Nm
Minimalny promień gięcia 20*średnica kabla
Charakterystyka środowiska
Temperatura pracy -40°С do +60°С
Temperatura składowania -50°С do +60°С
Temperatura montażu -10°С do +60°С

WSPARCIE

Pliki do pobrania

Specyfikacja techniczna pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Kabel światłowodowy napowietrzny ADSS 48F | jednomodowy, 4T12F, G652D, 2kN, 10,8mm | Extralink
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star star star star star
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.