MikroTik GPON ONU module | Moduł SFP | SFPONU, 1244Mb/s downstr
MikroTik GPON ONU module | Moduł SFP | SFPONU, 1244Mb/s downstream, 2488Mb/s, simplex SC

MikroTik GPON ONU module | Moduł SFP | SFPONU, 1244Mb/s downstream, 2488Mb/s, simplex SC

KOD: S-GPON-ONU / EAN: 5902560364521
313,33 
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Złącze wyjściowe: SC
Rodzaj duplexu SFP: Nie dotyczy
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Funkcjonalny moduł MikroTik SFPONU do zastosowań FTTx

MikroTik SFPONU to moduł GPON ONU pozwalający na wykorzystanie dowolnego urządzenia RouterBOARD w instalacjach Fiber to the Home bez użycia specjalnych modemów czy oprogramowania. Rozwiązanie typu Plug and Play oznacza, że wystarczy samo podłączenie modułu do urządzenia, nie ma konieczności ingerencji użytkownika w konfigurację sprzętową komputera. Wszystkie produkty SFP MikroTik bez względu na wersję RouterOS obsługują SFPONU MiKrotik. Prezentowany moduł udostępnia interfejs GPON ONU, zapewniając podłączenie do sieci urządzeń z gniazdem SFP typu uplink, co umożliwia ich wdrażanie w sieciach GPON do zastosowań FTTx lub usług biznesowych. MikroTik SFPONU posiada złącze simplex SC i oferuje transmisję upstream z prędkością 1244 Mb/s oraz downstream z prędkością wynoszącą 2488 Mb/s.

GPON ONU MODULE SFPONU

Cechy szczególne

  • Zasilanie 3,3 V
  • Prędkość transmisji upstream 1244 Mb/s, downstream 2488 Mb/s
  • Złącze simplex SC
  • SFP MSA, zgodność z wymaganiami diagnostyki cyfrowej SFF-8472
  • Zgodność ze specyfikacją FSAN G.984.5
  • Temperatura obudowy podczas pracy od 0°C do 70°C
  • Identyfikator lokalizacji abonenta (SLID)
  • Powiadomienie o statusie połączenia PON
  • Time of Day i interfejs 1PPS
  • Reakcja na komendę TX Power Shutdown otrzymaną od OLT w momencie wykrycia anomalii
  • Wsparcie OMCI na ITU-T G.988
  • Tryb TC Layer GEM encapsulation
  • Moc 28 dB, klasa B+, odległość do 20 km
  • Dioda laserowa zgodna z IEC-60825 Class 1
  • Zgodność z dyrektywą RoHS
  • Kalibracja wewnętrzna

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Złącze wyjściowe SC
Rodzaj duplexu SFP Nie dotyczy

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Prędkość transmisji 1244 Mb/s upstream, 2488 Mb/s downstream
Złącze wyjściowe SC
Typ modułu SFP
Rodzaj transmisji Single-Mode
Temperatura pracy 0°C~70°C
Temperatura przechowywania -40°C do 85°C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95%

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

MikroTik GPON ONT module Pobierz

FAQ

Jaką wkładkę SFP wybrać dla urządzenia RouterBOARD?

Moduł MikroTik SFPONU jest dedykowany do pracy z dowolnym urządzeniem RouterBOARD, bez względu na jego wersję RouterOS.

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
MikroTik GPON ONU module | Moduł SFP | SFPONU, 1244Mb/s downstream, 2488Mb/s, simplex SC
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione