MikroTik S-4554LC80D | Moduł SFP | 1,25Gb/s, LC, 80km, Jednomodowy, Para (T1490nm/R1550nm) + (T1550nm/R1490nm)

KOD: S-4554LC80D / EAN: 5903148917955

MikroTik S-4554LC80D | Moduł SFP | 1,25Gb/s, LC, 80km, Jednomodowy, Para (T1490nm/R1550nm) + (T1550nm/R1490nm)

KOD: S-4554LC80D / EAN: 5903148917955
384,47  z VAT 23% (brutto)
312,58  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dystans transmisji: Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1490/1550 nm
Pokaż więcej parametrów
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Para jednomodowych modułów SFP S-4554LC80D

MikroTik S-4554LC80D to para jednomodowych wkładek SFP WDM pozwalających na zestawienie transmisji przy użyciu jednego włókna światłowodowego. Maksymalna przepustowość wynosi 1.25 Gb/s, a maksymalny zasięg to około 80 kilometrów. Moduły są wyposażone w złącza LC/UPC. Jedna wkładka SFP WDM jednocześnie wysyła i odbiera sygnał, korzystając z dwóch różnych fal, tj.1490 nm i 1550 nm.

Para modułów SFP S-4554LC80D

Cechy szczególne

  • Zestaw składa się z 2 modułów SFP
  • Technologia WDM
  • DDM
  • Złącza LC/UPC
  • Transmisja na odległość do 80 km
  • Temperatura pracy od -40°C do 85°C

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1490/1550 nm
Rodzaj duplexu SFP Falowy (WDM)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Moc optyczna wyjścia 0~+5 dBm
Czułość odbioru Rx Maks. -25 dBm
LOS De-assert Maks. -26 dBm
LOS Assert Min. -40 dBm
Długość fali 1490 nm i 1550 nm
Przepustowość 1.25 Gbps
Dystans 80 km
Temperatura pracy -40°C do 85°C
Typ złącza LC/UPC
Rodzaj transmisji Single-Mode

FAQ

Co oznacza SFP+?

SFP+ to rozszerzenie standardu SFP przystosowane do szybkości transmisji rzędu 10 Gbit/s.

Jakiego modułu SFP/SFP+ powinno się użyć?

Należy sprawdzić, czy porty w urządzeniu są portami SFP czy SFP+. Te drugie mogą pracować z prędkością 10 Gbps. Następnie należy dokonać wyboru kabla światłowodowego. Światłowód jednomodowy jest zwykle używany na dłuższe dystanse, podczas gdy wielomodowy jest używany na krótsze odległości.

Co to jest moduł SFP RJ45?

Moduł SFP RJ45 pozwala na podłączanie kabli Ethernet do gniazd SFP w urządzeniach sieciowych za pośrednictwem specjalnej wkładki, która jest wyposażona w port RJ45.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
Rekomendowane produkty
384,47  z VAT 23% (brutto)
312,58  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.