MikroTik S-85DLC05D | Moduł SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, 550m, Wielomodowy

KOD: S-85DLC05D / EAN: 5902560366013

MikroTik S-85DLC05D | Moduł SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, 550m, Wielomodowy

KOD: S-85DLC05D / EAN: 5902560366013
76,03  z VAT 23% (brutto)
61,81  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dystans transmisji: Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 850 nm850
Pokaż więcej parametrów
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Niezawodny moduł SFP MikroTik S-85DLC05D

MikroTik S-85DLC05D to wielomodowa wkładka SFP 1.25G z podwójnym złączem LC. Moduł SFP S-85DLC05D, która pracuje na długościach fal wynoszących 850 nm, transmitując dane poprzez wielomodowe włókna światłowodowe. Oferuje prędkość przesyłu danych 1.25 Gbps na dystans do 550 m. Wkładka SFP 1.25G jest kompatybilna z RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S firmy MikroTik oraz z urządzeniami innych producentów.

85DLC05D SFP MODULE 1.25G MM 550M 850NM

Cechy szczególne

  • Prędkość transmisji 1.25 Gbps
  • Dystans 550 m
  • Długość fali 850 nm
  • 2 porty LC
  • Transmisja wielomodowa
85DLC05D SFP MODULE 1.25G MM 550M 850NM

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 850 nm, 850,
Maksymalna szybkość przesyłania danych 1250
Maksymalny dystans transferu 20000
Obsługiwane produkty RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny (dwa włókna)
Rodzaj włókna MM (Multi-Mode)
Typ interfejsu SFP
Złącze światłowodowe LC

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Prędkość transmisji 1.25 Gbps
Długość fali 850 nm
Rodzaj transmisji Multi-Mode
Dystans 550 m
Złącza wyjściowe 2 x LC
Typ modułu SFP
Rodzaj dupleksu Fizyczny (dwa włókna)
Temperatura pracy -40°C do 70°C

FAQ

Co to jest moduł SFP RJ45?

Moduł SFP RJ45 pozwala na podłączanie kabli Ethernet do gniazd SFP w urządzeniach sieciowych za pośrednictwem specjalnej wkładki wyposażonej w port RJ45.

Jakiego modułu SFP/SFP+ należy użyć?

Sprawdzamy, czy porty w urządzeniu są portami SFP czy SFP+. Te drugie mogą pracować z prędkością 10 Gbps. Następnie dokonujemy wyboru kabla światłowodowego. Światłowód jednomodowy jest zwykle używany na dłuższych dystansach, podczas gdy wielomodowy stosujemy na krótszych odległościach.

Z jakimi urządzeniami jest kompatybilna wkładka S+RJ10?

Moduł jest kompatybilny m.in. z CCR1072-1G-8S+, CCR1036 series, CCR1016-12S-1S+, CCR1009 series, CRS317-1G-16S+RM, CRS210-8G-2S+IN, CRS212-1G-10S-1S+IN, CRS326/CSS326 series.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
Rekomendowane produkty
76,03  z VAT 23% (brutto)
61,81  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.