MikroTik S-C47DLC40D | Moduł SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1470nm, 2x L
MikroTik S-C47DLC40D | Moduł SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1470nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodowy

MikroTik S-C47DLC40D | Moduł SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1470nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodowy

KOD: S-C47DLC40D
188,28 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Dystans transmisji: powyżej 20km
Moduł SFP - Prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1470 nm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Wydajny moduł SFP S-C47DLC40D firmy MikroTik

MikroTik S-C47DLC40D to wkładka optyczna SFP dedykowana dla linii optycznych o maksymalnej długości 40km. Pozwala na transmisję danych z szybkością 1.25Gbps na falach o długości 1470nm. Światłowodowy moduł SFP 1.25G wspiera dupleks CWDM. Wkładka MikroTik S-C47DLC40D została wyposażona w 2 złącza LC. Obsługuje włókna światłowodowe jednomodowe.

S-C47DLC40D SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM 1470NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

Cechy szczególne:

  • Transmisja z szybkością 1.25Gbps
  • Zasięg transmisji 40km
  • Duplex CWDM
  • Długość fali 1470nm
  • Włókno światłowodowe jednomodowe
  • 2 złącza wyjściowe LC
  • DDM
S-C47DLC40D SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM 1470NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji powyżej 20km
Moduł SFP - Prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1470 nm
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny(dwa włókna)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Typ modułu SFP
Prędkość transmisji 1.25Gbps
Dystans 40km
Rodzaj transmisji Single-Mode
Długość fali 1470nm
Złącza wyjściowe 2 x LC
Rodzaj dupleksu CWDM

FAQ

Co to jest moduł SFP RJ45?

Moduły SFP RJ45 pozwalają na podłączanie kabli Ethernet do gniazd SFP w urządzeniach sieciowych za pośrednictwem specjalnej wkładki wyposażonej w port RJ45.

Jakiego modułu SFP/SFP+ powinno się użyć?

Po pierwsze, należy sprawdzić, czy porty w urządzeniu są portami SFP czy SFP+. Te drugie mogą pracować z prędkością 10Gbps. Następnie należy dokonać wyboru odnośnie kabla światłowodowego. Światłowód jednomodowy jest zwykle używany na dłuższe dystanse, podczas gdy wielomodowy jest używany na krótsze odległości.

SFP+ ?

To rozszerzenie standardu SFP przystosowane do szybkości transmisji rzędu 10 Gbit/s.

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
MikroTik S-C47DLC40D | Moduł SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1470nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodowy
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star star star star star
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.