MikroTik S+C49DLC10D | Moduł SFP+ | CWDM, 10Gb/s, 1490nm, 2x LC, 10km, DDM, Jednomodowy

KOD: S+C49DLC10D / EAN: 5903148917917

MikroTik S+C49DLC10D | Moduł SFP+ | CWDM, 10Gb/s, 1490nm, 2x LC, 10km, DDM, Jednomodowy

KOD: S+C49DLC10D / EAN: 5903148917917
813,95  z VAT 23% (brutto)
661,75  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Dystans transmisji: 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu: 10 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1490 nm
Pokaż więcej parametrów
Rekomendowane produkty
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Niezawodny moduł SFP+ S+C49DLC10D firmy MikroTik

Mikrotik S+C49DLC10D jest jednomodową wkładką SFP+ przeznaczoną do pracy na długości fali wynoszącej 1490 nm za pośrednictwem jednomodowych włókien światłowodowych. Oferuje szybkość transmisji do 10 Gbps oraz zasięg na odległość 10 kilometrów. Moduł SFP+ 1490 nm wspiera technologię CWDM. Zakres jego temperatury pracy wynosi od 0°C do 70°C. Moduł Mikrotik S+C49DLC10D jest wyposażony w dwa porty LC.

S+C49DLC10D SFP+ CWDM MODULE 10G SM 10KM 1490NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

Cechy szczególne

  • Szybkość transmisji 10 Gbps
  • Zasięg 10 km
  • Długość fali 1490 nm
  • Dupleks CWDM
  • DDM
  • Temperatura pracy od 0°C do 70°C
  • Transmisja poprzez światłowód jednomodowy
  • SFP+
  • 2 porty LC
S+C49DLC10D SFP+ CWDM MODULE 10G SM 10KM 1490NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu 10 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1490 nm
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny (dwa włókna)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

FAQ

Jaki moduł wybrać: SFP czy SFP+?

Wybór modułu zależy od potrzeb użytkownika oraz posiadanej przez niego infrastruktury sieciowej. Moduły SFP+ zapewniają większą przepustowość, tj. 10 Gbps, natomiast wkładki SFP oferują zazwyczaj większy zasięg transmisji.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
813,95  z VAT 23% (brutto)
661,75  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Zobacz faq produktu
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.