MikroTik S-C53DLC40D | Moduł SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1530nm, 2x L
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
MikroTik S-C53DLC40D | Moduł SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1530nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodowy

MikroTik S-C53DLC40D | Moduł SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1530nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodowy

KOD: S-C53DLC40D / EAN: 5903148916781
113,98  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Dystans transmisji: Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1530 nm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Wydajny moduł SFP MikroTik S-C53DLC40D do transmisji jednomodowej

MikroTik S-C53DLC40D to wkładka optyczna SFP pozwalająca na transmisję danych z prędkością 1.25 Gbps na odległość 40 kilometrów poprzez jednomodowe włókna światłowodowe. Moduł SFP S-C53DLC40D pracuje na falach o długości 1510 nm. Wspiera technologię CWDM. Wkładka MikroTik 1530NM wyposażona jest w 2 porty LC.

S-C53DLC40D SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM 1530NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

Cechy szczególne

  • Szybkość transmisji 1.25 Gbps
  • Zasięg 40 km
  • Dupleks CWDM
  • DDM
  • Długość fali 1530 nm
  • 2 porty LC
  • Wykorzystuje jednomodowe włókno światłowodu

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1530 nm
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny (dwa włókna)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Typ modułu SFP
Szybkość transmisji 1.25 Gbps
Dystans 40 km
Rodzaj transmisji Single-Mode
Długość fali 1530 nm
Złącza wyjściowe 2 x LC
Rodzaj dupleksu CWDM

FAQ

Co to jest moduł SFP RJ45?

Moduł SFP RJ45 pozwala na podłączanie kabli Ethernet do gniazd SFP w urządzeniach sieciowych za pośrednictwem specjalnej wkładki, która jest wyposażona w port RJ45.

Jakiego modułu SFP/SFP+ należy użyć?

Należy sprawdzić, czy porty w urządzeniu są portami SFP czy SFP+. Te drugie mogą pracować z prędkością 10 Gbps. Następnie dokonujemy wyboru kabla światłowodowego. Światłowód jednomodowy jest zwykle używany na dłuższych dystansach, podczas gdy wielomodowy ma zastosowanie przy odległościach krótszych.

Co to jest SFP+?

SFP+ to rozszerzenie standardu SFP przystosowane do szybkości transmisji wynoszącej 10 Gbit/s.

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
MikroTik S-C53DLC40D | Moduł SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1530nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodowy
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.