MikroTik S-C55DLC40D | Moduł SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1550nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodowy

KOD: S-C55DLC40D / EAN: 5903148917863

MikroTik S-C55DLC40D | Moduł SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1550nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodowy

KOD: S-C55DLC40D / EAN: 5903148917863
232,00  z VAT 23% (brutto)
188,62  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dystans transmisji: Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1550 nm
Pokaż więcej parametrów
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Moduł jednomodowy SFP S-C55DLC40D firmy MikroTik

MikroTik S-C55DLC40D to jednomodowa wkładka SFP przeznaczona do transmisji danych na długości fali wynoszącej 1550 nm za pomocą jednomodowego włókna światłowodowego. Umożliwia transmisję danych z szybkością 1.25 Gbps na odległość do 40 km. Moduł optyczny SFP wspiera technologię CWDM. Wkładka MikroTik S-C55DLC40D jest wyposażona w 2 złącza LC.

S-C55DLC40D SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM 1550NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

Cechy szczególne

  • Jednomodowe włókno światłowodowe
  • Prędkość transmisji 1.25 Gbps
  • Zasięg 40 km
  • Technologia CWDM
  • 2 złącza wyjściowe LC
  • Długość fali 1550 nm
  • DDM
S-C55DLC40D SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM 1550NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1550 nm
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny (dwa włókna)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Typ modułu SFP
Prędkość transmisji 1.25 Gbps
Dystans 40 km
Rodzaj transmisji Single-Mode
Długość fali 1550 nm
Złącza wyjściowe 2 x LC
Rodzaj dupleksu CWDM

FAQ

Co to jest moduł SFP RJ45?

Moduł SFP RJ45 pozwala na podłączanie kabli Ethernet do gniazd SFP w urządzeniach sieciowych za pośrednictwem specjalnej wkładki, która jest wyposażona w port RJ45.

Jakiego modułu SFP/SFP+ należy użyć?

Należy sprawdzić, czy porty w urządzeniu są portami SFP czy SFP+. Te drugie mogą pracować z prędkością 10 Gbps. Następnie dokonujemy wyboru kabla światłowodowego. Światłowód jednomodowy jest zwykle stosowany na dłuższych dystansach, podczas gdy wielomodowego używamy na krótszych odległościach.

Co to jest SFP+?

SFP+ to rozszerzenie standardu SFP przystosowane do szybkości transmisji wynoszącej 10 Gbit/s.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
Rekomendowane produkty
232,00  z VAT 23% (brutto)
188,62  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.