MikroTik S+C57DLC10D | Moduł SFP+ | CWDM, 10Gb/s, 1570nm, 2x LC, 10km, DDM, Jednomodowy

KOD: S+C57DLC10D / EAN: 5903148916804

MikroTik S+C57DLC10D | Moduł SFP+ | CWDM, 10Gb/s, 1570nm, 2x LC, 10km, DDM, Jednomodowy

KOD: S+C57DLC10D / EAN: 5903148916804
540,70  z VAT 23% (brutto)
439,59  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dystans transmisji: 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu: 10 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1570 nm
Pokaż więcej parametrów
Rekomendowane produkty
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Moduł SFP+ MikroTik S+C57DLC10D do transmisji w technologii CWDM

MikroTik S+C57DLC10D to jednomodowa wkładka SFP+ przeznaczona do transmisji danych z prędkością 10 Gbps na odległość do 10 km. Moduł SFP+ S+C57DLC10D jest wyposażony w 2 złącza wyjściowe LC i wspiera technologię CWDM. Transmisja odbywa się poprzez włókna jednomodowe na długości fali wynoszącej 1570 nm.

S+C57DLC10D SFP+ CWDM MODULE 10G SM 10KM 1570NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

Cechy szczególne

  • Szybkość transmisji 10 Gbps
  • Zasięg 10 km
  • Jednomodowe włókno światłowodowe
  • Dupleks CWDM
  • DDM
  • SFP+
  • 2 porty LC
  • Długość fali 1570 nm
S+C57DLC10D SFP+ CWDM MODULE 10G SM 10KM 1570NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu 10 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1570 nm
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny (dwa włókna)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Typ modułu SFP+
Szybkość przesyłu danych 10 Gbps
Dystans 10 km
Długość fali 1570 nm
Rodzaj transmisji Single-Mode
Rodzaj dupleksu CWDM
Złącza wyjściowe 2 x LC
Temperatura pracy 0°C do 70°C

FAQ

Co to jest SFP+?

SFP+ to rozszerzenie standardu SFP przystosowane do szybkości transmisji wynoszącej 10 Gbit/s.

Jakiego modułu SFP/SFP+ należy użyć?

Sprawdzamy, czy porty w urządzeniu są portami SFP czy SFP+. Te drugie mogą pracować z prędkością 10 Gbps. Następnie dokonujemy wyboru kabla światłowodowego. Światłowód jednomodowy jest zwykle używany na dłuższych dystansach, podczas gdy wielomodowy stosuje się na krótszych odległościach.

Co to jest moduł SFP RJ45?

Moduł SFP RJ45 pozwala na podłączanie kabli Ethernet do gniazd SFP w urządzeniach sieciowych za pośrednictwem specjalnej wkładki, która jest wyposażona w port RJ45.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
540,70  z VAT 23% (brutto)
439,59  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.