MikroTik S-C57DLC40D | Moduł SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1570nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodowy

KOD: S-C57DLC40D / EAN: 5903148917870

MikroTik S-C57DLC40D | Moduł SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1570nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodowy

KOD: S-C57DLC40D / EAN: 5903148917870
238,19  z VAT 23% (brutto)
193,65  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dystans transmisji: Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1570 nm
Pokaż więcej parametrów
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Jednomodowy moduł SFP S-C57DLC40D z technologią CWDM

SFP MikroTik S-C57DLC40D to jednomodowa wkładka SFP pozwalająca na transmisję danych z prędkością 1.25 Gbps na odległość do 40 km. Urządzenie obsługuje technologię CWDM. Za pomocą jednomodowego włókna światłowodowego przesyła dane na długości fali wynoszącej 1570 nm. Moduł MikroTik S-C57DLC40D posiada 2 złącza LC.

S-C57DLC40D SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM 1570NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

Cechy szczególne

  • Prędkość transmisji 1.25 Gbps
  • Długość fali 1570 nm
  • Technologia CWDM
  • Zasięg 40 km
  • 2 złącza wyjściowe
  • Jednomodowe włókno światłowodowe
  • DDM
S-C57DLC40D SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM 1570NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1570 nm
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny (dwa włókna)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Typ modułu SFP
Prędkość transmisji 1.25 Gbps
Dystans 40 km
Rodzaj transmisji Single-Mode
Długość fali 1570 nm
Złącza wyjściowe 2 x LC
Rodzaj dupleksu CWDM

FAQ

Co to jest moduł SFP RJ45?

Moduł SFP RJ45 pozwala na podłączanie kabli Ethernet do gniazd SFP w urządzeniach sieciowych za pośrednictwem specjalnej wkładki, która jest wyposażona w port RJ45.

Jakiego modułu SFP/SFP+ należy użyć?

Należy sprawdzić, czy porty w urządzeniu są portami SFP czy SFP+. Te drugie mogą pracować z prędkością 10 Gbps. Następnie dokonujemy wyboru kabla światłowodowego. Światłowód jednomodowy jest zwykle używany na dłuższych dystansach, podczas gdy wielomodowy używany jest na odległościach krótszych.

Z jakimi urządzeniami jest kompatybilna wkładka S+RJ10?

Moduł jest kompatybilny m.in. z CCR1072-1G-8S+, CCR1036 series, CCR1016-12S-1S+, CCR1009 series, CRS317-1G-16S+RM, CRS210-8G-2S+IN, CRS212-1G-10S-1S+IN, CRS326/CSS326 series.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
Rekomendowane produkty
238,19  z VAT 23% (brutto)
193,65  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.