MikroTik XS+31LC10D | Moduł SFP/SFP+/SFP28 | 1/10/25Gb/s, SM, 1
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
MikroTik XS+31LC10D | Moduł SFP/SFP+/SFP28 | 1/10/25Gb/s, SM, 10km, 1310nm

MikroTik XS+31LC10D | Moduł SFP/SFP+/SFP28 | 1/10/25Gb/s, SM, 10km, 1310nm

KOD: XS+31LC10D / EAN: 5903148917962
535,44  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Dystans transmisji: 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu: 25 Gbps
Długość fali: 1310 nm
Rodzaj włókna: SM (Single-Mode)
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

MIKROTIK XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28

Uniwersalny transceiver do trzech rodzajów połączeń: SFP (1,25 Gb/s), SFP+ (10 Gb/s) i SFP28 (25 Gb/s). Będąc bezpośrednim zamiennikiem wcześniejszego urządzenia nadawczo-odbiorczego SFP+ do przesyłania danych 10 Gb/s. na odległość do 10 km, XS+31LC10D zyskał większą funkcjonalność, ale zachował poprzednią cenę. Dodano obsługę transmisji danych 25 Gb/s (SFP28) - umożliwiając korzystanie z jednego modułu we wszystkich instalacjach. Doskonale nadaje się do routera CCR2004-1G-12S+2XS i wszelkich innych urządzeń wieloportowych.

2027_l.jpg

Cechy szczególne

  • Prędkość transmisji 1.25G SFP, 10G SFP+ i 25G SFP28
  • Dystans 10 km
  • Długość fali 1310 nm
  • 2 porty LC UPC
  • Transmisja jednomodowa
2027_2.jpg

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu 25 Gbps
Długość fali 1310 nm
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Podstawowe parametry techniczne
Kod produktów XS+31LC10D
Złącza wyjściowe 2 x LC UPC
Typ modułu SFP / SFP+ / SFP28
Szybkość Transmisji Danych 1G / 10G / 25G
MTBF Około 200'000 godzin w temperaturze 25C
Długość fali 1310 nm
Dystans transmisji 10km

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

Broszura Pobierz

FAQ

Jakiego modułu SFP/SFP+ należy użyć?

Sprawdzamy, czy porty w urządzeniu są portami SFP czy SFP+. Te drugie mogą pracować z prędkością 10 Gbps. Następnie dokonujemy wyboru kabla światłowodowego. Światłowód jednomodowy jest zwykle używany na dłuższych dystansach, podczas gdy wielomodowy stosujemy na krótszych odległościach.

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
MikroTik XS+31LC10D | Moduł SFP/SFP+/SFP28 | 1/10/25Gb/s, SM, 10km, 1310nm
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.