TP-Link MC100CS | Media konwerter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310nm, Jednomodowy

KOD: TL-MC110CS / EAN: 6935364030407

TP-Link MC100CS | Media konwerter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310nm, Jednomodowy

KOD: TL-MC110CS / EAN: 6935364030407
103,06  z VAT 23% (brutto)
83,79  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Dystans transmisji: 4-20km
Prędkość transmisji danych: Fast Ethernet
Rodzaj złącza światłowodowego: SC
Automatyczne MDI/MDI-X: Y
Pokaż więcej parametrów
103,06  z VAT 23% (brutto)
83,79  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.