TP-Link MC111CS | Media konwerter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s,
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
TP-Link MC111CS | Media konwerter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1550/1310nm, Jednomodowy

TP-Link MC111CS | Media konwerter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1550/1310nm, Jednomodowy

KOD: MC111CS WDM CONV
119,64  z VAT
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Dystans transmisji: 4-20km
Prędkość transmisji danych: Fast Ethernet
Rodzaj złącza światłowodowego: SC
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.