TP-Link MC210CS | Media konwerter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 1310nm, Jednomodowy

KOD: TL-MC210CS / EAN: 6935364030445

TP-Link MC210CS | Media konwerter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 1310nm, Jednomodowy

KOD: TL-MC210CS / EAN: 6935364030445
144,72  z VAT 23% (brutto)
117,66  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dystans transmisji: 4-20km
Prędkość transmisji danych: Gigabit Ethernet
Rodzaj złącza światłowodowego: SC
Automatyczne MDI/MDI-X: Y
Pokaż więcej parametrów
144,72  z VAT 23% (brutto)
117,66  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sprawdź koszt dostawy
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.