TP-Link TL-FC311A-2 | Media konwerter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
TP-Link TL-FC311A-2 | Media konwerter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 1550 nm TX, 1310 nm RX, WDM

TP-Link TL-FC311A-2 | Media konwerter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 1550 nm TX, 1310 nm RX, WDM

KOD: TL-FC311A-2
78,36  z VAT
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Dystans transmisji: 1-3km
Prędkość transmisji danych: Gigabit Ethernet
Rodzaj złącza światłowodowego: SC
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.