TP-Link TL-SM311LS | Moduł SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 10km, 1310nm
arrow_drop_downPolski (PL) / PLN / Ceny z VAT
TP-Link TL-SM311LS | Moduł SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 10km, 1310nm, Jednomodowy

TP-Link TL-SM311LS | Moduł SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 10km, 1310nm, Jednomodowy

KOD: TL-SM311LS / EAN: 6935364030216
67,56  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Dystans transmisji: 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: SC
Długość fali: 1310 nm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.