Ubiquiti UF-GP-C+ | Moduł SFP | UFiber, 1,25Gb/s, SC/UPC, TX 1490 nm, RX 1310 nm, Jednomodowy

KOD: UF-GP-C+ / EAN: 0817882023894

Ubiquiti UF-GP-C+ | Moduł SFP | UFiber, 1,25Gb/s, SC/UPC, TX 1490 nm, RX 1310 nm, Jednomodowy

KOD: UF-GP-C+ / EAN: 0817882023894
456,85  z VAT 23% (brutto)
371,42  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dystans transmisji: 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: SC
Długość fali: 1490 nm1310 nm1490
Pokaż więcej parametrów
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Moduł GPON SFP UF-GP-C+ przeznaczony dla OLT-ów firmy Ubiquiti

Ubiquiti UF-GP-C+ to jednomodowa wkładka GPON dedykowana dla terminali OLT firmy Ubiquiti. Moduł optyczny SFP GPON transmituje dane za pomocą włókien jednomodowych na odległość do 20 kilometrów. Długości fali wynoszą 1310 nm oraz 1490 nm, a zakres mocy optycznej od 3 do 7 dBm. Wkładki SFP UF-GP-C+ są wyposażone w złącza SC/UPC. Wysyłanie danych odbywa się z prędkością 1.25 Gb/s, a ich pobieranie z prędkością 2.5 Gb/s.

Moduł optyczny SFP GPON UF-GP-C+

Cechy szczególne

  • Obsługa włókien jednomodowych
  • Długości fali TX: 1490 nm/ Rx: 1310 nm
  • 1 gniazdo SC/UPC
  • Przepustowość: 2.5 Gb/s downstream, 1.25 Gb/s upstream
  • Zasięg 20 km

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe SC
Długość fali 1490 nm, 1310 nm, 1490,
Długość fali RX (max) 1310
Kolor produktu Metallic
Liczba dołączonych produktów 1
Liczba portów 1
Maksymalna szybkość przesyłania danych 2500
moc Rx (maksymalna) -30
moc Rx (minimalna) -12
moc Tx (maksymalna) 7
moc Tx (minimalna) 3
Rodzaj duplexu SFP Falowy (WDM)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)
Ta długości fali (max) 1490
Typ interfejsu SFP
Typ transceivera SFP Fiber optic
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) Y
Złącze światłowodowe SC

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Typ modułu SFP
Rodzaj transmisji Single-Mode
Rodzaj złącza SC/UPC
Długość fali Tx: 1490 nm
Rx: 1310 nm
Zakres mocy Tx: 3~7 dBm
Rx: -30~-12 dBm
Przepustowość Downstream: 2.5 Gbps
Upstream: 1.25 Gbps
Maksymalna długość kabla 20 km

FAQ

Do jakiego OLT-a można użyć modułu UF-GP-C+?

Moduł optyczny SFP UF-GP-C+ jest wkładką dedykowaną dla urządzeń OLT firmy Ubiquiti, m.in. pasywnego terminala światłowodowego UF-OLT GPON.

Co to jest moduł SFP RJ45?

Moduł SFP RJ45 pozwala na podłączanie kabli Ethernet do gniazd SFP w urządzeniach sieciowych za pośrednictwem specjalnej wkładki, która jest wyposażona w port RJ45.

Jakiego modułu SFP/SFP+ powinno się użyć?

Należy sprawdzić, czy porty w urządzeniu są portami SFP czy SFP+. Te drugie mogą pracować z prędkością 10 Gbps. Następnie należy dokonać wyboru kabla światłowodowego. Światłowód jednomodowy jest zwykle używany na dłuższe dystanse, podczas gdy wielomodowy jest używany na krótsze odległości.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
Rekomendowane produkty
456,85  z VAT 23% (brutto)
371,42  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.