Ubiquiti UF-LOCO | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KOD: UF-LOCO / EAN: 0817882023559

Ubiquiti UF-LOCO | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KOD: UF-LOCO / EAN: 0817882023559
253,28  z VAT 23% (brutto)
205,92  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Ilość sztuk w opakowaniu:
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Wysokowydajne urządzenie GPON CPE

U Fiber Loco to wytrzymałe i wysokowydajne urządzenie GPON CPE cechujące się minimalistycznym, eleganckim designem. Wyposażone jest w łatwe do odczytania diody LED dostarczające informacji o statusie połączenia Ethernet, mocy sygnału i zasilania. U Fiber Loco charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii i dwoma opcjami zasilania.

ubiquiti networks 1gb/s

Uniwersalne zasilanie

Urządzenie UFiber Loco może być zasilane przez zasilacz micro-USB (w zestawie) lub 24 V pasywne PoE.

UF-LOCO, 1GB/S, GPON ONT

Integracja i kompatybilność

Do pojedynczego portu GPON może być połączonych aż 128 urządzeń. Obsługujące łącza GPON o długości do 20 km integrują się z urządzeniami UFiber OLT, UFiber OLT 4 i innymi urządzeniami OLT.

1GB/S, GPON ONT WITHOUT DISPLAY

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON GPON
Certyfikaty CE, FCC, IC
Diody LED Network, Power, Signal strength
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Ilość sztuk w opakowaniu 1-pack
Kolor produktu Black, Grey
Liczba procesorów 1
Napięcie 24
Obsługa PoE Y
Pamięć i procesor MIPS32
Pobór mocy 3.5
Prąd wejściowy 1
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000
Procesor wbudowany Y
Przycisk reset Y
Szybkość przesyłania danych 2.488
Taktowanie procesora 240
Waga produktu 77
Wskaźnik LED zasilania Y
Wymiary produktu (SxGxW) 76.5 x 76.5 x 26.4
Zakres temperatur (eksploatacja) -10 - 45
Zakres wilgotności względnej 10 - 90

Podstawowe parametry techniczne
Wymiary 76,5 mm × 76,5 mm × 26,4 mm
Waga 77 g
Interfejsy sieciowe (1) SC/APC, GPON WAN (1) RJ45, Ethernet LAN
Interfejs sieciowy prędkości (1) GPON WAN, ITU G.984, 2,488 Gbps - pobieranie, 1,244 Gbps - wysyłanie
(1) GbE LAN, 10/100/1000 Mbps
Interfejs zarządzania Ethernet w pasmie
PON
Zakres normalnej mocy optycznej TX (klasa B+): 1,5 dBm do 5 dBm
RX: -28 dBm do -8 dBm
Metoda zasilania Mikro-USB: 5 V, 1A, 24 V
PoE pasywne (styki +4, 5; -7, 8)
Zasilacz Micro-USB adapter: 5 V, 1 A
Maksymalne zużycie energii elektrycznej 3,5 W
Zakres obsługiwanych napięć 4.7 V do 5.3 V
Specyfikacja procesora MIPS-32, 240 MHz
Pamięć 128 MB DDR3
Przycisk (1) reset
Temperatura pracy -10°C do 45°C
Wilgotność robocza 10% do 90%

WSPARCIE

Oprogramowanie Pobierz
Datasheet Pobierz
Quick start guide Pobierz

FAQ

Podłączenie światłowodu

Podłącz kabel światłowodowy z pasywnej sieci optycznej do portu PON.

UBIQUITI UF-LOCO

Podłączanie sieci LAN

1. Podłącz kabel Ethernet do portu LAN.
2. Jeśli używasz zasilacza micro-USB, podłącz drugi koniec kabla Ethernet do sieci LAN.


W jakiej temperaturze może pracować urządzenie?

Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -10°C do 45°C.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
Rekomendowane produkty
253,28  z VAT 23% (brutto)
205,92  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.