Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 | Moduł SFP+ | UFiber, BiDi, 10Gb/s, LC/UPC, 1270nm/1330nm, Jednomodowy, 20-pack

KOD: UF-SM-10G-S-20 / EAN: 810354026065
8179,00  z VAT 23% (brutto)
6649,59  bez VAT (netto)
BRAK NA MAGAZYNIE
Dystans transmisji: 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu: 10 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1270/1330 nm
POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Ilość sztuk w opakowaniu:

Rekomendowane produkty

Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Zestaw niezawodnych modułów SFP+ UF-SM-10G-S-20 firmy Ubiquiti

Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 to zestaw 20 wkładek SFP+ z serii U Fiber działających w trybie dwukierunkowym (BiDi). Pracują na długościach fal 1270 nm i 1330 za pośrednictwem jednomodowego włókna światłowodowego. Każdy z modułów posiada port LC. Wkładki Ubiquiti SFP+ UF-SM-10G-S-20 zapewniają transmisję z prędkością 10 Gbps na odległość do 10 km. Jednomodowe moduły UF-SM-10G-S-20 sprawdzają się idealnie w dalekosiężnych połączeniach światłowodowych podczas tworzenia nowych instalacji lub rozbudowy tych już istniejących.

UF-SM-10G-S-20 SFP MODULE SINGLE-MODE 10GBPS 10KM BIDI 20 PACK

Cechy szczególne

  • Seria Ubiquiti U Fiber
  • Transmisja dwukierunkowa BiDi
  • Długości fal wynoszące 1270 nm i 1330 nm
  • Wsparcie dla WDM
  • Transmisja na jednomodowym włóknie światłowodowym
  • Dystans do 10 km
  • Prędkość transmisji 10 Gbps
  • Złącze wyjściowe LC
UF-SM-10G-S-20 SFP MODULE SINGLE-MODE 10GBPS 10KM BIDI 20 PACK

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu 10 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1270/1330 nm
Ilość sztuk w opakowaniu 20-pack
Rodzaj duplexu SFP Falowy (WDM)

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Prędkość transmisji 10 Gbps
Dystans 10 km
Typ modułu SFP+
Złącze wyjściowe LC
Rodzaj transmisji Single-Mode
Rodzaj dupleksu Falowy (WDM)
Długość fali 1270 nm i 1330 nm

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

Deklaracja zgodności Pobierz

FAQ

Jaki moduł SFP wybrać dla zewnętrznego użycia?

W przypadku jednokierunkowych tras dalekiego zasięgu można użyć modułu UF-SM-10G przy odległościach do 10 km i prędkości 10 Gb/s lub modułu UF-SM-1G przy odległości do 3 km i prędkości wynoszącej 1 Gb/s. W celu ponownego, maksymalnego wykorzystania istniejącej infrastruktury należy zastosować modele BiDi (BiDirectional), tj.UF-SM-1G-S lub UF-SM-10G-S.

Co to jest moduł SFP RJ45?

Moduł SFP RJ45 pozwala na podłączanie kabli Ethernet do gniazd SFP w urządzeniach sieciowych za pośrednictwem specjalnej wkładki, która jest wyposażona w port RJ45.

Jakiego modułu SFP/SFP+ powinno się użyć?

Należy sprawdzić, czy porty w urządzeniu są portami SFP czy SFP+. Te drugie mogą pracować z prędkością 10 Gbps. Następnie należy dokonać wyboru kabla światłowodowego. Światłowód jednomodowy jest zwykle używany na dłuższych dystansach, podczas gdy wielomodowy jest używany na odległościach krótszych.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.