Ubiquiti UF-WIFI | ONT | UFiber, WiFi 300Mb/s, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s

KOD: UF-WIFI-EU / EAN: 817882028561
386,83  z VAT 23% (brutto)
314,50  bez VAT (netto)
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
WYSYŁKA: 24h
Ilość portów LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 300 Mb/s
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11n
POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Ubiquiti UF-Wi-Fi

Ubiquiti UF-Wi-Fi to wytrzymałe i wydajne urządzenie typu GPON CPE z wbudowanym Wi-Fi i 4-gigabitowymi portami obsługującymi VLAN oraz diodami LED informującymi o stanie połączenia, mocy sygnału i zasilaniu.

ubiquiti networks ubiquiti ufiber wifi

Rodzaje zasilania

4 porty Ethernet LAN obsługują połączenia 10/100/1000 Mbps. UFiber Wi-Fi może być zasilany przy użyciu pasywnego PoE 24 V na porcie 1 lub zasilania 24 V DC.

UBIQUITI GPON optical network 4-PORT

Integracja

Do jednego portu GPON można podłączyć aż 128 urządzeń UFiber. UFiber Wi-Fi integruje się z UFiber OLT i innymi urządzeniami OLT, obsługując łącza GPON o długości do 20 km.

UBIQUITI gpon optical 24v passive poe

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej IEEE 802.11n

Podstawowe parametry techniczne
Wymiary 126,34 × 126,09 × 31,65 mm
Waga 190 g
Interfejsy sieciowe (1) SC/APC, GPON WAN
(4) Gigabit RJ45, Ethernet LAN
(1) Wi-Fi, 802.11n
Prędkość transmisji danych GPON WAN, ITU G.984-2,488 Gbps pobieranie, 1,244 Gbps wysyłanie
GbE LAN 10/100/1000 Mbps
Wi-Fi 300 Mb/s
Interfejs zarządzania W pasmie Ethernet/PON
Zakres normalnej mocy optycznej TX (klasa B+): 1,5 do 5 dBm
RX: -28 do -8 dBm
Gniazdo zasilania DC jack, 24 V DC
24 V PoE pasywne (styki 4, 5+; 7, 8-)
Zasilacz 100-240 V AC 50-60 Hz uniwersalny AC/DC
Zasilacz: 24 V/0,5 A
Maksymalny pobór mocy 7 W
Zakres napięć obsługiwanych Od 20 V do 28 V
Specyfikacja procesora MIPS, 900 MHz
Pamięć 256 MB DDR
Przyciski (1) reset
Temperatura pracy -10°C do 45°C
Wilgotność robocza 10% do 90%
Certyfikaty CE, FCC, IC

WSPARCIE

Broszura informacyjna Pobierz

FAQ

Jak zamontować urządzenie na ścianie?

1.
gigabit ethernet

2.
ufiber gpon

3.
ubiquiti networks

4.
wifi routers

Jaka jest maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej?

Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s.

Jaka może być temperatura otoczenia podczas pracy?

Zakres temperatury pracy wynosi od -10°C do 45°C.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.

Rekomendowane produkty

Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.