F400 | ONT | 1x EPON, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ45 1000Mb/s
F400 | ONT | 1x EPON, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ45 1000Mb/s

F400 | ONT | 1x EPON, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ45 1000Mb/s

KOD: ZTE F400
154,61 
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

O PRODUKCIE

ZTE F400 - terminal EPON ONU

Terminal ZTE F400 dostarcza wysokiej jakości usługi "triple-play", w tym IPTV, VoIP oraz szybki dostęp do sieci internetowej.

zte zxhn f400 epon terminal, 1x ge 3x fe epon ont, gpon onu, terminal epon, bez moduły sfp, bez fe 1x, ip address, zte zxhn f400 epon onu f400, epon ont, 1x ge, optical networking.

Energooszczędność, niskie koszty obsługi

ZTE F400 to urządzenie energooszczędne, które wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami i minimalistycznym stylem. Protokoły TR069 i OAM umożliwiają zdalne zarządzanie oraz diagnostykę, dzięki temu koszty obsługi są znacznie mniejsze.

zte f400 epon onu ont, 1x ge 3x fe, ont 1x ge, ont 3x fe, ip address, epon onu, 1x ge, nie patchcord, scapcscapc, bez wifi w dwóch pasmach ghz ac

Szybka sieć

Port optyczny EPON w terminalu F400 pozwala na utrzymywanie szybkiego połączenia z siecią internetową.
Złącze Gigabit Ethernet oraz 3 złącza Fast Ethernet umożliwiają podłączenie urządzeń do sieci za pośrednictwem kabla, co jest gwarancją stabilnego i wydajnego połączenia.

zte f400 onu, optical network, epon onu, gpon ont, original new, fiber optical equipment

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)] , 3x [10/100M (RJ45)] ,
Standard PON EPON

Interfejs EPON 1 x EPON SC/UPC

Prędkość transmisji:
- wysyłanie: 1.244 Gb/s
- odbieranie: 2.448 Gb/s

Długość fal:
- wysyłanie: 1290-1330 nm
- odbieranie: 1480-1500 nm

Czułość: -28 dBm
Pozostałe interfejsy 1 x port Gigabit Ethernet
3 x port Fast Ethernet
Tryby pracy Most
Router
Wymiary 180 mm x 38 mm x 127 mm
Warunki pracy Temperatura: od 0°C do 40°C
Wilgotność: od 5% do 95%
Cechy GPON 8 x T-CONT
32 x port GEM
Właściwości sieci VLAN (802.1Q, 802.1P, 802.1ad)
Multicast
QoS
Serwer/klient DHCP
NAT
Podwójny stos IPv6
Zarządzanie Lokalne przez Web
OMCI
TR069
Zasilanie Napięcie wejściowe: 12 V DC
Maksymalny pobór mocy: do 7 W

FAQ

Co oznacza Gigabit Ethernet w ZTE F400?

Standard Gigabit Ethernet obsługiwany przez jeden gigabitowy port Ethernet w terminalu ZTE F400 pozwala na podłączenie przewodem urządzenia do sieci i transmisję danych z prędkością wynoszącą do 1 Gb/s.

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
F400 | ONT | 1x EPON, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ45 1000Mb/s
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione