F401 | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
F401 | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s

F401 | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KOD: F401
192,91  z VAT
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

O PRODUKCIE

ZTE F401 - terminal EPON

Terminal ZTE F401 jest kompaktowym rozwiązaniem przeznaczonym dla sieci FTTH.
Ten wysokiej klasy terminal abonencki zapewnia doskonałą wydajność działania w dowolnym zastosowaniu.

zte zxhn f401 epon onu, zxa10 f401 onu ont, bez gpon onu, zte zxhn f401 epon onu, zte onu, epon onu with single port, onu with single port apply, technology co limited, ieee 8023ah, nie huawei olt.

Wydajna sieć

Terminal abonencki ZTE F401 oferuje jedno złącze Gigabit Ethernet, które pozwala rozdzielić sieć internetową na większą liczbę urządzeń, zapewniając stabilny i jednoczesny dostęp do aplikacji typu VoIP, IPTV oraz internetu.

epon olt, zte onu zxa10 f401 epon onu, nie huawei onu, karty sieciowe, ieee 8023ah ieee, ieee 8021q ieee8021ad ieee, nie switch poe, onu zte, optical terminal, nie gepon onu, urządzenia sieciowe, nie gpon ont.

Łatwa konfiguracja

Konfiguracja batch po stronie EMS sprawia, że nie ma konieczności dodatkowego konfigurowania
urządzenia ZTE F401.

nie 1ge onu, nie english firmware, epon onu ont, onu zxa10, epon onu with single port lan, port apply to ftth, fiber optic, zte epon, ftth ftto.

Złącze EPON

Optyczny interfejs EPON terminala F401 pozwala na doprowadzenie sygnału szybkiej sieci światłowodowej
i osiąganie prędkości transferu danych do 1.25 Gb/s.

zte f401 epon ont 1x ge optical networking, bez port telefoniczny pots, nie epon 1ge onu, f401 zxa10, nie gpon olt, electronic technology.

Energooszczędność

Zaprojektowany w kompaktowym rozmiarze terminal F401 zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie dzięki minimalistycznemu stylowi obudowy dobrze się prezentuje. Urządzenie ZTE F401 wykrywa natężenie ruchu sieciowego, a w przypadku jego zmniejszenia przechodzi w tryb niskiego poboru energii, co skutkuje oszczędnością jej zużycia.

wsparcia technicznego, akcesoria do szaf internetem oraz usługę szybkiego, plikow cookies, listwy zasilające, internet iptv, interfejs epon, akcesoria sieciowe zte gpon, pon.

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON EPON

Obsługiwane standardy IEEE 802.3ah
IEEE 802.3
IEEE 802.1D
IEEE 802.1Q
IEEE 802.1ad
IEEE 802.1P
IEEE 802.3x
Interfejsy sieciowe 1 x interfejs EPON (SC/PC)
Prędkość transmisji:
- pobieranie: 1.25 Gb/s
- wysyłanie: 1.25 Gb/s
Interfejs użytkownika 1 x interfejs adaptacyjny 10/100/1000 Base-T
Szczególne cechy 1 x interfejs optyczny 1000 BASE-PX20+
MPCP (Muti-Point Control Protocol)
OAM i rozszerzony OAM
DBA (Dynamically Bandwidth Assignment)
Weryfikacja przez adres MAC/LOID (Logical ONU Identifier)
IGMP snooping i kontrolowany multicast
Wykrywanie pętli
Alarm Dying Gasp
SIP, H.248 i MGCP
G.711/G.723.1/G.729A i T.30/T.38
Lokalne zarządzanie w Web, zdalne TR069 i zarządzanie OAM
Parametry fizyczne Pobór prądu: do 4 W
Zasilanie: 12 V DC
zakres temperatury pracy: od -5°C do 45°C
Wilgotność: od 5% do 95% wilgotności relatywnej
Wymiary: 130 mm x 40 mm x 103 mm
Waga: 0.2 kg
Sposób montażu: w szafie/na biurku/do ściany

FAQ

Co oznacza Gigabit Ethernet w F401?

Gigabit Ethernet to standard prędkości transmisji danych obsługiwany przez gigabitowy port Ethernet w urządzeniu sieciowym F401, a prędkość ta może wynosić 1000 Mb/s (1 Gb/s).

Czy terminal F401 można przymocować do ściany?

Tak. Terminal ZTE F401 oprócz stopki służącej do postawienia go na powierzchniach poziomych wyposażony jest w otwory pozwalające na przymocowanie urządzenia do ściany.

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
F401 | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.