F411 EPON | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
F411 EPON | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11

F411 EPON | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11

KOD: EPON F411 ZTE
130,02  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

O PRODUKCIE

ZTE F411 - terminal EPON

Terminal ZTE F411 jest wysokiej jakości bramą sieciową FTTH/FITO. Zapewnia dużą wydajność sieci wraz ze wsparciem QoS, co gwarantuje stabilne działanie usług VoIP, IPTV i sieci internetowej. Urządzenie oferuje jedno złącze telefoniczne RJ-45.

zte zxa10 f411 epon terminal, 1x ge gpon ont epon onu, terminal epon, 1x pots, bez moduły sfp, bez fe 1x, ip address, f411 zte, onu zte f411.

Szybkie połączenie z internetem

Interfejs EPON z możliwością uzyskania transmisji o prędkości do 1.25 Gb/s pozwala na przyłączenie się do szybkiej sieci światłowodowej, a także na przekazanie jej do kolejnych urządzeń za pośrednictwem wydajnego portu
Gigabit Ethernet.

zxhn f411 epon onu ont, 1x ge ont 1x ge 1x pots, ont 1x fe, ip address zte zxhn f411 epon onu, fiber optic, epon onu.

Złącze telefoniczne

Terminal ZTE F411 oferuje jedno złącze POTS pozwalające na podłączenie telefonu za pomocą wtyczki RJ-11, dzięki temu nie ma konieczności stosowania rozdzielaczy sygnału.

f411 epon onu, 1x ge 1x pots, nie patchcord, scapcscapc, ftth optical networks, epon onu.

SPECYFIKACJA

Specyfikacja techniczna
Złącza EPON: 1 x interfejs EPON (SC/PC)
LAN: 1 x interjes 10/100 Base-T, RJ-45
Telefon: 1 interfejs POTS, RJ-11
Właściwości interfejsu EPON Prędkość transmisji - pobieranie/wysyłanie: 1.25 Gb/s
Czułość: -27 dBm
Właściwości sieciowe Liczba adresów MAC na port: 64
IGMP snooping v2/v3
Filtrowanie, znakowanie VLAN
Procesor Model: Cortina C8032
Taktownie: 650 MHz
Wymiary urządzenia 130 mm x 40 mm x 103 mm
Warunki pracy Temperatura: od -5°C do 45°C
Wilgotność: od 5% do 95%
Zasilanie Napięcie wejściowe: 110-240 V, 50/60 Hz
Napięcie wyjściowe: 12 V, 0.5 A
Pobór mocy: do 6 W

FAQ

Co oznacza Gigabit Ethernet w ZTE F411?

Gigabit Ethernet w urządzeniu sieciowym ZTE F411 oznacza standard prędkości transmisji, który umożliwia przewodową transmisję danych za pośrednictwem gigabitowego portu Ethernet, a prędkość ta może wynosić do 1 Gb/s.

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
F411 EPON | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.