F411 GPON | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11
F411 GPON | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11

F411 GPON | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11

KOD: ZTE F411
113,25 
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Ilość portów LAN: 1x [100/1000M (RJ45)]
Standard PON: GPON
Porty VoIP: 1x POTS
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

ZTE F411 - terminal GPON

Terminal abonencki ZTE F411 to wysokiej jakości brama sieciowa do rozwiązań FTTH/FITO.
Urządzenie zapewnia dużą wydajność sieci oraz wsparcie QoS, co jest gwarancją stabilnego działania usług VoIP, IPTV oraz sieci internetowej.

zte zxa10 f411 gpon terminal, 1x ge gpon ont gpon onu, terminal gpon, 1x pots, bez moduły sfp, bez fe 1x, ip address, f411 zte, onu zte f411.

Szybkie połączenie internetowe

Interfejs GPON umożliwia przyłączenie się do szybkiej sieci światłowodowej oraz przekazanie jej kolejnym urządzeniom za pośrednictwem wydajnego portu Gigabit Ethernet.

zxhn f411 gpon onu ont, 1x ge ont 1x ge 1x pots, ont 1x fe, ip address zte zxhn f411 gpon onu, fiber optic, epon onu.

Złącze telefoniczne

Terminal F411 oferuje jedno złącze POTS, które pozwala na podłączenie telefonu za pomocą wtyczki RJ-11, dzięki temu nie ma konieczności stosowania rozdzielaczy sygnału.

f411 gpon onu, 1x ge 1x pots, nie patchcord, scapcscapc, ftth optical networks, gpon epon onu.

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [100/1000M (RJ45)]
Standard PON GPON
Porty VoIP 1x POTS

Specyfikacja techniczna
Złącza EPON: 1 x interfejs EPON (SC/PC)
LAN: 1 x interjes 10/100 Base-T, RJ-45
Telefon: 1 x interfejs POTS, RJ-11
Właściwości interfejsu EPON Prędkość transmisji:
- pobieranie: 2.488 Gb/s
- wysyłanie: 1.244 Gb/s

Czułość: -27 dBm
Właściwości sieciowe Liczba adresów MAC na port: 64
IGMP snooping v2/v3
Filtrowanie, znakowanie VLAN
Procesor Model: Cortina C8032
Taktownie: 650 MHz
Wymiary urządzenia 130 mm x 40 mm x 103 mm
Warunki pracy Temperatura: od -5°C do 45°C
Wilgotność: od 5% do 95%
Zasilanie Napięcie wejściowe: 110-240 V, 50/60 Hz
Napięcie wyjściowe: 12 V, 0.5 A
Pobór mocy: do 6 W

FAQ

Co oznacza Gigabit Ethernet w ZTE F411?

Jest to standard sieciowy umożliwiający przewodową transmisję danych poprzez gigabitowy port Ethernet z prędkością do 1 Gb/s w prezentowanym urządzeniu sieciowym F411 .

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
F411 GPON | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione