F460 V6 EPON | ONT | WiFi, 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11

KOD: ZTE F460 V6

F460 V6 EPON | ONT | WiFi, 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11

KOD: ZTE F460 V6
99,67  z VAT 23% (brutto)
81,03  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 300 Mb/s
Standard PON: EPON
Standardy sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Pokaż więcej parametrów
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

ZTE F460 V6 - wysokiej klasy brama dla rozwiązań FTTH

Dzięki zastosowaniu technologii EPON w terminalu F460 V6 zapewniona jest wysoka wydajność szerokopasmowego łącza w miejscu jego użytkowania.

EPON F460 V6 ZTE (1GE + 3FE + 1POTS + WIFI)

Złącza

ZTE F460 V6 oferuje 1 złącze POTS, 1 GE, 3 FE z automatyczną adaptacją oraz 1 USB. Terminal cechuje wysoka wydajność przekierowań, co zapewnia wygodne korzystanie z usług, takich jak VoIP, internet czy strumieniowanie wideo w jakości HD.

EPON F460 V6 ZTE (1GE + 3FE + 1POTS + WIFI)

Płynne działanie usług

Zastosowanie QoS w F460 V6 sprawia że usługi i aplikacje wymagające wyższych priorytetów, takie jak IPTV czy VoIP, działają ze zwiększoną prędkością i są bardziej stabilne.

EPON F460 V6 ZTE (1GE + 3FE + 1POTS + WIFI)

Sieć bezprzewodowa

W terminalu F460 V6 szybka i łatwo dostępna sieć bezprzewodowa dociera do większej liczby urządzeń bez konieczności stosowania okablowania.

EPON F460 V6 ZTE (1GE + 3FE + 1POTS + WIFI)

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)] , 3x [10/100M (RJ45)] ,
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s
Standard PON EPON
Standardy sieci bezprzewodowej IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Porty VoIP 1x POTS

Podstawowe danу techniczne
Producent ZTE
Model ZXHN F460 V6
Typ ONT
Cechy EPON 1 x interfejs EPON (SC/PC)
Prędkość transmisji:
- pobieranie: 1.25 Gb/s
- wysyłanie: 1.25 Gb/s
Interfejs sieciowy użytkownika 1 x 10/100/1000 Base-T, half/full duplex, automatyczne MDI/MDIX, automatyczna negocjacja
3 x 10/100 Base-T, half/full duplex, automatyczne MDI/MDIX, automatyczna negocjacja
1 x interfejs POTS
1 x interfejs Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz
1 x interfejs hosta USB 2.0
Moduł optyczny Odbieranie: 1480-1500 nm
Transmisja: 1290-1330 nm
Czułość odbiornika: -28 dBm
Moc optyczna nadajnika: od 0.5 do 5 dBm
Główne cechy Wspierane usługi: VoIP, internet, IPTV
GPON: 8 x T-CONT, 32 x port GEM
VLAN: 802.1Q, 802.1P, 802.1ad
Tablica adresów MC: 1K
Funkcje L3: serwer/klient DHCP, klient DNS, NAT
IPv6: podwójny stos, DS-Lite
VoIP: SIP/H.248, G.711/G.722/G.279, T.30/T.38
Wi-Fi: 4 x SSID, 2x2 MIMO, WPS
Uwierzytelnianie Wi-Fi: klucz wspólny, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK+WPA2-PSK, WPA2-Enterprise
Multicast: IGMP v1/v2/snooping/Proxy, MLD v1 snooping
Grupa Multicast na port użytkownika: 256
QoS: klasyfikacja przepływu dla usług oparta na fizycznych portach, adres MAC, VLAN ID, poziom priorytetu VLAN, adres IP, SP/WRR/SP+WRR
Zarządzanie: lokalne Web, OMCI, TR069
USB: DLNA DMS, kopia zapasowa USB, adapter 3G/LTE
Zasilacz 12V 500 mA
Waga 430 g

FAQ

Co oznacza Gigabit Ethernet w ZTE F460 V6?

Standard Gigabit Ethernet w urządzeniu sieciowym EPON F460 V6 oznacza standard prędkości transmisji danych obsługiwany przez jeden gigabitowy port Ethernet, a prędkość ta może wynosić 1000 Mb/s (1 Gb/s).

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
Rekomendowane produkty
99,67  z VAT 23% (brutto)
81,03  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.