F660 V6 | ONT | 2,4GHz WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
F660 V6 | ONT | 2,4GHz WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x USB

F660 V6 | ONT | 2,4GHz WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x USB

KOD: F660 V6 (1GE+3FE+WIFI+USB)
106,48  z VAT
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

O PRODUKCIE

ZTE F660 V6 - wysokiej klasy brama dla rozwiązań FTTH

Dzięki zastosowaniu technologii GPON w terminalu F660 V6 zapewniona jest wysoka wydajność szerokopasmowego łącza w miejscu jego użytkowania.

zte f660 v6 ge, 1x usb wifi 1x ge 3x fe gpon ont gpon onu, terminal gpon, access pointy 1x pots, bez 1x pots, bez moduły sfp, bez dual band, bez fe 1x, ip address.

Złącza

ZTE F660 V6 oferuje 1 złącze POTS, 1 GE, 3 FE z automatyczną adaptacją oraz 1 USB.
Terminal cechuje wysoka wydajność przekierowań, co zapewnia wygodne korzystanie z usług, takich jak VoIP, internet czy strumieniowanie wideo w jakości HD.

gpon onu ont 1x ge, bez ont 1x ge 1x pots ont 1x ge, ip address, zte zxhn f660 v6 gpon onu.

Płynne działanie usług


Zastosowanie QoS w F660 V6 sprawia że usługi i aplikacje wymagające wyższych priorytetów,
takie jak IPTV czy VoIP, działają ze zwiększoną prędkością i są bardziej stabilne.

f660 v6 gpon onu, 1x ge 3x fe 2x pots wifi 1x usb, usb 2.0, nie patchcord, scapcscapc, gpon ont 1x ge optical networking, port telefoniczny pots, bez wifi w dwóch pasmach ghz ac.

Sieć bezprzewodowa

W terminalu F660 V6 szybka i łatwo dostępna sieć bezprzewodowa dociera do większej liczby urządzeń
bez konieczności stosowania okablowania.

f660 v6 ftth, optical fiber, optical networks, sieć optyczna, sieci światłowodowe, terminal abonencki.

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)] , 3x [10/100M (RJ45)] ,
Standard PON GPON
Port USB 1x USB

Cechy GPON Port optyczny: 1 x interfejs GPON (SC/PC)
Dystans transmisji: 20 km
Prędkość transmisji
- pobieranie: 2.488 Gb/s
- wysyłanie: 1.244 Gb/s
Interfejs sieciowy użytkownika 1 x 10/100/1000 Base-T, half/full duplex, automatyczne MDI/MDIX, automatyczna negocjacja
3 x 10/100 Base-T, half/full duplex, automatyczne MDI/MDIX, automatyczna negocjacja
2 x interfejs POTS
1 x interfejs Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz
1 x interfejs hosta USB 2.0
Moduł optyczny Odbieranie: 1480-1500 nm
Transmisja: 1290-1330 nm
Czułość odbiornika: -28 dBm
Moc optyczna nadajnika: od 0.5 do 5 dBm
Główne cechy Wspierane usługi: VoIP, internet, IPTV
GPON: 8 x T-CONT, 32 x port GEM
VLAN: 802.1Q, 802.1P, 802.1ad
Tablica adresów MC: 1K
Funkcje L3: serwer/klient DHCP, klient DNS, NAT
IPv6: podwójny stos, DS-Lite
VoIP: SIP/H.248, G.711/G.722/G.279, T.30/T.38
Wi-Fi: 4 x SSID, 2x2 MIMO, WPS
Uwierzytelnianie Wi-Fi: klucz wspólny, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK+WPA2-PSK, WPA2-Enterprise
Multicast: IGMP v1/v2/snooping/Proxy, MLD v1 snooping
Grupa Multicast na port użytkownika: 256
QoS: klasyfikacja przepływu dla usług oparta na fizycznych portach, adres MAC, VLAN ID, poziom priorytetu VLAN, adres IP, SP/WRR/SP+WRR
Zarządzanie: lokalne Web, OMCI, TR069
USB: DLNA DMS, kopia zapasowa USB, adapter 3G/LTE

FAQ

Co oznacza Gigabit Ethernet w ZTE F660 V6?

Standard Gigabit Ethernet w urządzeniu sieciowym GPON F660 V6 oznacza standard prędkości transmisji danych obsługiwany przez jeden gigabitowy port Ethernet, a prędkość ta może wynosić 1000 Mb/s (1 Gb/s).

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
F660 V6 | ONT | 2,4GHz WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x USB
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.