GPON F673 ZTE (4x GE + WiFi + 2x USB + POTS)

KOD: ZTE F673

GPON F673 ZTE (4x GE + WiFi + 2x USB + POTS)

KOD: ZTE F673
164,66  z VAT 23% (brutto)
133,87  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Rekomendowane produkty
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

ZTE F673 ONU - wysokiej klasy brama GPON

Terminal F673 ONU dostarcza z bardzo dużą prędkością i wydajnością szerokopasmową sieć internetową w zastosowaniach FTTH. Doskonale nadaje się do korzystania z aplikacji głosowych (VoIP), strumieniowania wideo (IPTV), a także do przeglądania internetu. ZTE F673 umożliwia podłączenie jednego telefonu za pośrednictwem złącza RJ-11.

GPON F673 ZTE (4x GE + WiFi + 2x USB + POTS)

Złącza

ZTE F673 oferuje jedno złącze POTS, cztery złącza GE z automatyczną adaptacją oraz dwa złącza USB. Terminal cechuje wysoka wydajność przekierowań, co zapewnia wygodne korzystanie z usług, takich jak VoIP, internet czy strumieniowanie wideo w jakości HD.

GPON F673 ZTE (4x GE + WiFi + 2x USB + POTS)

Szybkie i stabilne działanie sieci

Oprócz Wi-Fi terminal F673 zapewnia 4 interfejsy Ethernet w standardzie Gigabit Ethernet, które umożliwiają kablowe podłączenie urządzeń i gwarantują szybkie oraz stabilne połączenie z siecią.

GPON F673 ZTE (4x GE + WiFi + 2x USB + POTS)

SPECYFIKACJA

Specyfikacja techniczna
Producent ZTE
Model F673
Port WAN 1 x port GPON
Klasa B+
Czułość odbiornika: -27 dBm
Długość fal:
- wysyłanie: 1310 nm
- odbieranie: 1490 nm
WBF (Wavelength Blocking Filter)
Zgodność z SN lub weryfikacją hasła (G.984.3)
Dwukierunkowy FEC
SR-DBA i NSR-DBA
Porty LAN 4 x port Gigabit Ethernet (RJ-45)
Znaczniki VLAN i ich usuwanie oparte na portach Ethernet
1:1 VLAN, N:1 VLAN, przejrzysta transmisja VLAN
QinQ VLAN
Limit ilości znanych adresów MAC
Rozpoznawanie adresów MAC
Przejrzysta transmisja pakietów IPv6 w warstwie 2 (L2)
Port telefoniczny 1 x port POTS (RJ-11)
Minimalne REN: 4
Dekodowanie/enkodowanie G.711/μ, G.729a/b, G.722
Tryb faksu T.30/T.38/G.711
DTMF
Połączenia alarmowe (protokół SIP)
Porty USB 2 x USB 2.0
Udostępnianie plików w sieci na bazie FTP
WLAN IEEE 802.11b/g/n
2 x 2 MIMO
Zysk anteny: 2 dBi
WMM
Wiele SSID
WPS
Funkcje
Usługi Smart Udostępnianie Wi-Fi Smart:
- weryfikacja portal/802.1x
- udostępnianie oparte na SoftGRE
Powiązanie jednego konta z 2 portami POTS
Korelacja Smart Strefa zasięgu Wi-Fi Smart
Automatyczna negocjacja SIP/H.248
Dowolny port - dowolna usługa
Kontrola rodzicielska
Przekierowania L2/L3 (IPv4):
- wysyłanie: 1 G
- pobieranie: 2 G
Cechy warstwy 3 PPPoE/statyczne IP/DHCP
NAT/NAPT
Przekierowanie portów
ALG, UPnP
Serwer DDNS, serwer/klient DNS
Podwójny stos IPv6/IPv4, DS-Lite
Statyczne/domyślne trasy
Wiele usług na jednym porcie WAN
QoS Limit przepustowości Ethernet
Priorytet 802.1p
SP/WRR / SP+WRR
Limit wielkości pakietów rozgłoszeniowych
Mapowanie przepływu oparte na VLAN ID, ID portu i/lub 802.1p
Zabezpieczenia Firewall SPI
Filtrowanie oparte na adresach MAC/IP/URL
Oszczędzanie energii Wskaźnik trybu oszczędzania energii
Zmniejszenie zużycia prądu przy bezczynności komponentów w trybie oszczędzania energii
COCv4
Dynamiczne oszczędzanie
Harmonogram wyłączania Wi-Fi
Smart O&M Zmienna długość wiadomości OMCI
Aktywne/pasywne wykrywanie niewłaściwych ONT i izolacja
Symulacyjne testowanie PPPoE/DHCP
Emulacja połączeń telefonicznych, test obwodów, test pętli
Wspólne O&M IGMP v2/v3 snooping
MLD v1/v2 snooping
Szybkie wyjście
Tłumaczenie etykiet VLAN, przejrzysta transmisja, usuwanie pakietów multicast przy pobieraniu
Limit wielkości pakietów protokołów IGMP/MLD
Specyfikacja fizyczna
Wymiary 220 mm x 160 mm x 32 mm
Waga 260 g
Warunki pracy Temperatura: od 0°C do 40°C
Wilgotność: od 2% do 95%, bez kondensacji
Zasilanie Wejściowe: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Wyjściowe: 11-14 V DC, 0.5 A
Pobór mocy 7.5 W
Maksymalny pobór mocy 18 W
Porty 4 x port Gigabit Ethernet
1 x port telefoniczny POTS
1 x port GPON
2 x port USB
Wskaźniki LED POWER/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS

FAQ

Co oznacza Gigabit Ethernet w ZTE F673?

Terminal ZTE F673 wyposażony jest w cztery złącza z obsługą Gigabit Ethernet. Każdy gigabitowy port Ethernet pozwala na transfer danych z prędkością wynoszącą 1 Gb/s.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
164,66  z VAT 23% (brutto)
133,87  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Zobacz faq produktu
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.