ZXA10 F601 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
ZXA10 F601 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

ZXA10 F601 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KOD: ZTE F601 EX.7393 / EAN: 5902560367393
71,11  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

O PRODUKCIE

GPON ZXA10 F601 - terminal GPON

F601 to terminal kliencki, który zapewnia wysoce wydajne połączenie sieci światłowodowej FTTH z własną siecią.

zte zxhn f601 pon ont terminal, 1x ge gpon ont, terminal gpon, 1x pots, bez moduły sfp, bez fe 1x, ip address, brak moduły sfp, kliencki dedykowany dla sieci gpon, pigtaile światłowodowe, złącza wtyki, bez zasilanie awaryjne.

Nowoczesny styl i oszczędność energii

Kompaktowy terminal F601 został zaprojektowany w nowoczesnym stylu, aby zajmować jak najmniej miejsca, dobrze się prezentować i jednocześnie być produktem przyjaznym dla środowiska dzięki oszczędnemu zużyciu energii.

zxhn f601 wspiera, zapewnia wydajne połącznie, moduł optyczny, hsk data 12v dc szybkość transmisji, dedykowane jest dla operatorów, 8021q 8021p 8021ad, kable światłowodowe.

Podłączenie do szybkiej sieci

Terminal abonencki ZTE F601 wyposażony jest w jedno złącze Gigabit Ethernet, które pozwala rozdzielać sieć internetową na większą liczbę urządzeń, zapewniając do niej stabilny dostęp.

zte f601 gpon onu 1ge1gpon, 1x ge, bez 1x pots, nie patchcord, green design, port optyczny, urządzenia sieciowe gepon onu, terminal kliencki, bez kamery ip, bez karty sieciowe, 1x scpc

Niezawodne działanie

ZTE F601 oferuje funkcję tworzenia kopii zapasowej oprogramowania, która zostanie przywrócona w przypadku problemów z aktualną wersją. Interfejsy sieciowe są wyposażone w ochronę przeciwprzepięciową.

zte f601 gpon ont 1x ge optical networking, bez port telefoniczny pots, bez wifi w dwóch pasmach ghz ac, terminal abonencki gpon terminal optical networking, ont terminal.

Wspierane usługi

ZTE F601 to terminal kliencki przeznaczony do jednoczesnego działania aplikacji typu VoIP, IPTV w jakości HD
i internetu.

wsparcia technicznego, akcesoria do szaf internetem oraz usługę szybkiego, plikow cookies, listwy zasilające, internet iptv, interfejs gpon, akcesoria sieciowe zte gpon.

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON GPON

Interfejs GPON 1 x SC/PC lub SC/APC
Pobieranie: 2.448 Gb/s
Wysyłanie: 1.244 Gb/s
Zasięg transmisji: do 20 km
Interfejs subskrybenta 1 x 10/100/1000 Base-T
Połowiczny/pełny dupleks, automatyczne MDI/MDIX, automatyczna negocjacja
Tryby pracy Bridge
Długość fali Pobieranie: 1480-1500 nm
Wysyłanie: 1290-1330 nm
Czułość -28 dBm
Moc optyczna transmisji Od 0.5 dBm do 5 dBm
Pobór mocy Do 7 W
Wymiary 110 mm x 90 mm x 53 mm
Warunki pracy Temperatura: 0°C - 40°C
Wilgotność: 5% - 95%
Waga 190 g
Zasilanie 12 V DC
Montaż Do postawienia na powierzchniach poziomych/do umocowania na ścianie
Cechy GPON 8 x T-CONT, 32 x port GEM
Funkcje Wspierane usługi: internet, IPTV
Tablica adresów MAC: 256
Multicast: IGMP v1/v2/v3 snooping
Grupa Multicast: 256
Wsparcie VLAN (802.1Q, 802.1P, 802.1ad)
Multicast
QoS
Zarządzanie Lokalne Web OMCI

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

Broszura F601 Pobierz
Informacje techniczne o F601 Pobierz

FAQ

Co oznacza Gigabit Ethernet w F601?

Gigabit Ethernet to standard prędkości transmisji danych, który wspiera urządzenie sieciowe F601 poprzez gigabitowy port Ethernet, a prędkość ta może wynosić 1000 Mb/s (1 Gb/s).

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
ZXA10 F601 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione