ZXA10 F803G-8 | Switch | 8x RJ45 100Mb/s, 1x GPON

KOD: ZTE F803G-8

ZXA10 F803G-8 | Switch | 8x RJ45 100Mb/s, 1x GPON

KOD: ZTE F803G-8
441,51  z VAT 23% (brutto)
358,95  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

ZTE ZXA10 F803G-8 - ośmioportowy terminal światłowodowy GPON ONU

Terminal sieci światłowodowej F803G-8 zapewnia dużą przepustowość i możliwość korzystania z funkcji QoS. Urządzenie jest przeznaczone głównie do użytku w rozwiązaniach FTTB i FTTO.

zte zxa10 f803g-8 gpon onu, 8x ge, optical networking, fiber optic, gpon ont, original new, 8x lan ports, no english firmware, no english version, not in china, no zxhn f660

Kompaktowe wykonanie

ZXA10 F803G-8 dzięki swoim kompaktowym wymiarom i niewielkiej masie nie stanowi problemu ze znalezieniem miejsca na jego instalację. Pasywne chłodzenie (brak wentylatora) sprawia, że urządzenie pracuje cicho, nie zakłócając spokoju podczas pracy.

zte zxhn f803g-8, not with rf, hot sale, fiber optical equipment, onu compatible with, not onu huawei, gpon onu mdu onu, zte zxa10 f803g8 with gepon olt, not huawei olt

Łatwe zarządzanie

Technologia Plug-and-Play minimalizuje koszty konfiguracji i zarządzania terminalem, a możliwość zdalnego zarządzania pozwala na konfigurację na odległość bez konieczności przeprowadzania dodatkowych operacji.

f803g-8 gpon onu, original zte, optic equipment, pon port, no gpon wifi, not china suppliers, pon modules, epon gepon, best price, ftth terminal, no rf output, no wifi gpon, no catv wifi

Szybkie połączenie sieciowe

Terminal ZTE F803G-8 łączy się z siecią internetową za pośrednictwem interfejsu GPON, a następnie przekazuje ją dalej przez porty Ethernet w standardzie Gigabit, co gwarantuje szybkość i stabilność, a zastosowanie usług QoS (Quality of Service przyczynia się do lepszego działania internetu i aplikacji, takich,jak VoIP, IPTV.

zte zxa10 f803g-8 no optical modules, gpon onu zte, for ftth soultions, not wifi router, for sale, ont gpon, single fiber, onu gepon, compatible huawei, ftth gepon, no sfp transceiver, no gpon wifi onu

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 8x [10/100M (RJ45)]

Złącza 1 x port GPON SC jednomodowy/jednowłóknowy
Pobieranie: 2.5 Gb/s
Wysyłanie: 1.25 Gb/s
Długość fali Wysyłanie (Tx:) 1310 nm
Odbieranie (Rx): 1490 nm
Interfejs światłowodowy SC/PC
Czułość odbiornika Poniżej -28 dBm (1490 nm)
WLAN IEEE 802.11b/g/n
300 Mb/s
1 x antena wewnętrzna
LAN 8 x port adaptacyjny 10/100/1000 Mb/s Gigabit Ethernet RJ-45, full/half duplex
Przepustowość 900 Mb/s
Zasilanie 220 V, 2 A, DC z zasilacza AC-DC
Przyciski Reset
Włącznik
Pobór mocy Do 8 W
Warunki pracy Temperatura: od -5 do 55℃
Wilgotność: od 10 do 90%, bez kondensacji
Warunki przechowywania Temperatura: od 30 do 60℃
Wilgotność: od 10 do 90%, bez kondensacji
Wymiary urządzenia 130 mm x 105 mm x 30 mm
Waga urządzenia Poniżej 0.2 kg

FAQ

Czy ZTE F803G-8 oferuje zabezpieczenia przeciwprzepięciowe?

Tak, terminal ZTE F803G-8 jest wyposażony w solidny system antyprzepięciowy, co zwiększa skutecznie jego niezawodność.

Co oznacza Gigabit Ethernet w ZTE F803G-8?

Standard Gigabit Ethernet na 8 gigabitowych portach Ethernet RJ-45 w urządzeniu sieciowym ZTE F803G-8 zapewnia przepustowość danych na poziomie wynoszącym do 1 Gb/s .

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
Rekomendowane produkty
441,51  z VAT 23% (brutto)
358,95  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.