Ubiquiti RD-5G34 | Antena direcional | RocketDish, 5 GHz, 34dBi
São Tomé e Príncipe (ST) / USD / Preços sem IVA
Ubiquiti RD-5G34 | Antena direcional | RocketDish, 5 GHz, 34dBi

Ubiquiti RD-5G34 | Antena direcional | RocketDish, 5 GHz, 34dBi

CODIGO: RD-5G34 / EAN: 810354021299
301,01 USD senza IVA
Custo de envio aproximado:
inventory_2 8 kg: 14.43 USD
inventory_2 10 kg: 15.88 USD
inventory_2 30 kg: 23.33 USD
present_to_all Peso total:
local_shipping Frete:
Adicionado ao carrinho
-
+
PCS
DISPONÍVEL:
local_shipping ENVIO: 24h
Frequencia da antena: 5 GHz
Ganho de energia: >31 dBi
Tipo de antena: Direcional
Compatível com a marca: Ubiquiti
more MOSTRAR MAIS PARÂMETROS

SOBRE O PRODUTO

Design e desempenho revolucionários

A antena Ubiquiti RocketDish RD-5G34 é um dispositivo de alto desempenho que opera na banda de frequência de 5 GHz, que apresenta um ganho de energia de 34 dBi. O modelo RocketDish RD-5G34 funciona com dispositivos que utilizam a norma 802.11n. A antena da marca Ubiquiti se integra facilmente com o rádio RocketM para criar uma poderosa aplicação PtP 2x2 MIMO bridging. Para designers de rede, esta solução é extremamente conveniente e flexível.

antena parabólica de rede ubiquiti

Instalação da antena RocketDish


Construção robusta

As antenas airMAX são concebidas para aplicações exteriores, pelo que a sua construção é extremamente robusta e durável.

antena setor ROCKETDISH 5GHZ 34DBI

Integração Plug-and-Play

As antenas RocketDish são compatíveis com qualquer outro dispositivo da série Rocket e possuem fácil instalação. A instalação do Ubiquiti RocketDish 5 GHz 34 dBi antena parabólica dupla não requer nenhum componente ou ferramenta adicional.

antena do sector plug and play

ESPECIFICAÇÃO

Recursos / filtros
Frequencia da antena 5 GHz
Ganho de energia >31 dBi
Tipo de antena Direcional
Compatível com a marca Ubiquiti
Inscriçao Lado de fora
Isolamento de polarizaçao cruzada >35 dB
Largura do feixe horizontal
Largura do feixe vertical
Polarizaçao Linear duplo
Proporçao frente para trás 42 dB
VSWR 1.4:1

Parâmetros técnicos básicos
Faixa de frequência 5,1 GHz - 5,8 GHz
Lucro 34 dBi
Ângulo de radiação horizontal 3° (3 dB)
Ângulo de radiação vertical 3° (3 dB)
Relação F/B 42 dB
VSWR máximo 1.4:1
Dimensões (mm) 1050 × 1050 × 421
Peso 13,5 kg
Resistência ao vento 200 km/h
Carga eólica 1.779 N @ 200 km/h
Polaridade Horizontal e vertical (duplo)
Isolamento inter polarização 35 dB min
ETSI EN 302 326 DN2
Equipamento de montagem Montagem universal em poste, suportes de montagem para RocketM, cabo coaxial à prova de água incluído

SUPORTE

Ficha técnica Baixar
Guia de início rápido Baixar

FAQ

Instalação do equipamento

1. Każda śruba M4 zawiera podkładkę blokującą. Zdejmij je i użyj do zabezpieczenia śrub podczas montażu.
2. Reflektor talerza i system antenowy są kluczowane, dzięki temu możliwa jest instalacja tylko w jednej orientacji. Przymocuj urządzenie do odbłyśnika talerza w następujących etapach:

a. Wyrównaj trzpień osiowy na odbłyśniku talerzykowym z dziurą w antenie.

b. Włóż sześć śrub M4 do talerza.

c. Dokręć sześć śrub M4.



3. Przymocuj kable radiowe do złączy oznaczonych jako Chain 0 i Chain 1 na RocketM.



4. Przymocuj RocketM do odbłyśnika anteny:

a. Wyrównaj zatrzaski montażowe z tyłu RocketM z uchwytem do montażu kieszonkowego.

b. Przesuń RocketM w dół, aby zablokować go na miejscu.



5. Przymocuj pozostałe końce kabli radiowych do złączy na antenie.



6. Przymocuj osłonę ochronną:

a. Wyrównaj strzałkę na górze osłony z krótką strzałką znaku na reflektorze.

b. Obróć osłonę zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż do momentu, gdy wyrówna się ona ze znakiem.



7. Pręt podnoszący zawiera podkładki i nakrętki. Zdejmij jedną podkładkę, podkładkę sprężynową i nakrętkę. Wykorzystaj je, aby zabezpieczyć pręt podnoszący podczas montażu.

8. Przymocuj drążek do głównego uchwytu montażowego:

a. Włóż drążek do głównego wspornika montażowego.

b. Zabezpiecz drążek za pomocą podkładek.



9. Każda śruba nośna M12x180 zawiera podkładkę, podkładkę sprężystą i nakrętkę. Zdejmij je i użyj do zamocowania śruby podczas montażu - patrz punkt 15 poniżej.

10. Włóż cztery śruby M12x180 do głównego uchwytu montażowego.

11. Każda śruba M10x25 zawiera podkładkę, blokadę sprężynową. Zdejmij je i użyj do zabezpieczenia śruby podczas montażu.



12. Przymocuj RocketDish do głównego wspornika montażowego:

a. Włóż jedną śrubę M10x25 do RocketDish i drążka unoszącego.

b. Włóż dwie śruby M10x25 do RocketDish i dolnej części głównego wspornika montażowego.

c. Zabezpiecz każdą śrubę M10x25 za pomocą podkładek.



13. Każda śruba M10x100 zawiera podkładkę, podkładkę sprężynową. Usuń je i użyj do zamocowania śrub podczas montażu.

14. Przymocuj wsporniki stabilizatora do masztu tuż pod obszarem, do którego zostanie przymocowany RocketDish:

a. Umieść po jednym wsporniku stabilizatora po każdej stronie słupa.

b. Włóż dwie śruby M10x100 do wsporników stabilizatora.

c. Zamocuj każdą śrubę M10x100 za pomocą jednej podkładki i jednej sprężyny i nakrętki.

d. Dokręć nakrętki do około 50 N-m.



15. Przymocuj główny wspornik montażowy do masztu tuż nad wspornikami stabilizatora:

a. Przesuń zacisk masztu na każdą parę śrub M12x180.

b. Zabezpiecz każdą śrubę M12x180 za pomocą jednej podkładki, jednej podkładki sprężynowej i jednej nakrętki.



16. Wizualnie ustaw azymut i wysokość:

a. Aby wyregulować azymut, obróć RocketDish, gdy jest on wspierany przez wsporniki stabilizatora.

b. Aby wyregulować kąt nachylenia, dokręć lub poluzuj nakrętki na drążku podnoszącym, tak aby urządzenie RocketDish było ustawione z odpowiednim kątem nachylenia.

c. Dokręć wszystkie śruby i nakrętki do około 50 N-m lub mniej, aby uniknąć odkształcenia słupa.


Selecione outro País ou região,para comprar no idioma que mais lhe convier
Nossa página contém arquivos com cookies. Saiba mais sobre esses arquivos e sobre como processamos seus dados pessoais, encontras em nossa.
Você está na página para o país / região:

Selecione um país ou região diferente para fazer compras em um idioma que seja adequado para você.