YENI

CISCO SFP-25G-SR-S COMPATIBLE 25GBASE-SR SFP28 850NM 100M DOM DUPLEX LC MMF OPTICAL TRANSCEIVER MODULE

KODU: SFP28-25GSR-85 / EAN: 810039073407

CISCO SFP-25G-SR-S COMPATIBLE 25GBASE-SR SFP28 850NM 100M DOM DUPLEX LC MMF OPTICAL TRANSCEIVER MODULE

KODU: SFP28-25GSR-85 / EAN: 810039073407
1067,73 TRY KDV hariç (ağ)
STOK DURUMU:
Her türlü gümrük masrafı ve KDV, alıcının alındığı ülkedeki alıcı tarafından karşılanacaktır.
BÜLTEN'e abone olun ve alışveriş için 65TRY* kazanın
Kaydet
* Teklif siparişler için geçerlidir 3500TRY |Yönetmelik|

Yeni promosyonlar

Yeni ürünler

İndirimler

Önerilen ürünler
1067,73 TRY KDV hariç (ağ)
Yaklaşık gönderim maliyeti:
8 kg:
TRY
10 kg:
TRY
30 kg:
TRY
Toplam ağırlık:
Nakliye maliyeti:
STOK DURUMU:
Her türlü gümrük masrafı ve KDV, alıcının alındığı ülkedeki alıcı tarafından karşılanacaktır.
Alışveriş sepetine eklenmiştir
-
+
ADET
Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Türk (TR)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.