F623 | ONT | WiFi, 1x GPON, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB

KODU: ZTE F623 EX.7577 / EAN: 5902560367577
20,76 EUR KDV hariç (ağ)
Her türlü gümrük masrafı ve KDV, alıcının alındığı ülkedeki alıcı tarafından karşılanacaktır.
Yaklaşık gönderim maliyeti:
8 kg: EUR
10 kg: EUR
30 kg: EUR
Toplam ağırlık:
Nakliye maliyeti:
STOKTA YOK
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Port USB: 1x USB
DAHA FAZLA PARAMETRE GÖSTER

Önerilen ürünler

BÜLTEN'e abone olun ve alışveriş için 5EUR* kazanın
Kaydet
* Teklif siparişler için geçerlidir 45EUR |Yönetmelik|

Yeni promosyonlar

Yeni ürünler

İndirimler

ÜRÜN HAKKINDA

ZTE F623 - terminal GPON ONU

F623 terminali, yüksek kaliteli bir ağ geçididir. Akıllı bir ev ağı oluşturmanıza izin veren birçok L3 işlevini destekler.

zte zxhn f623 ge 1x usb wifi 1x ge 3x fe gpon ont, gpon onu, terminal gpon, erişim noktası, 1x pots, bez moduły sfp, bez dual band, bez fe 1x, ip adresi.

Kararlı bağlantı

ZTE F623 , VoIP ve IPTV gibi hizmetlerin istikrarlı çalışmasını sürdürürken GPON optik arabirimi sayesinde İnternet'e yüksek kaliteli geniş bant bağlantısı sağlar.

zxhn f623 gpon onu ont, 1x ge 3x fe, gepon ont 1x ge 1x tencere ont 1x ge, ip adresi, zte zxhn f623 gpon onu, terminal abonencki gpon terminali.

Kablosuz ağ

ZTE F623 terminali, ek kablo kullanmadan diğer cihazlarla bağlantıyı kolayca paylaşmanıza olanak tanıyan bir Wi-Fi kablosuz ağ arayüzü sunar.

f623 gpon onu 1x ge 1x pots wifi 1x usb, usb 2.0, patchcord yok, scapcscapc, optik ağ, tencere telefon bağlantı noktası, çift bantlarda wifi yok ghz ac.

Konektörler

ZTE F623 aşağıdaki konektörlerle donatılmıştır:

  • Cihazları kablolarla bağlamak için Gigabit Ethernet destekli 1 bağlantı noktası dahil 4 x Ethernet bağlantı noktası, kararlı ve verimli bir bağlantıyı garanti eder
  • Ek şubelere ihtiyaç duymadan telefon bağlamak için 1 x POTS
  • Depolama ortamı gibi cihazların yanı sıra ağ dosya paylaşımı için 1 x USB

f623 ftth, optik ağ, zte gpon onu.

ŞARTNAME

Özellikler / filtreler
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)] , 3x [10/100M (RJ45)] ,
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Port USB 1x USB
Porty VoIP 1x POTS

Teknik özellikler
Arayüzler BİTİK:
1 x GPON (SC)

LAN:
1 x 10/100/1000 Base-TX, RJ45
3 x 10/100 Base-TX, RJ45
Telefon: 1 x POTS
USB: 1 x USB 2.0
Wi-Fi: IEEE 802.11b / g / n (2,4 GHz)
GPON parametreleri İletim aralığı: 0-20 km

İletim hızı:
- alma: 2,488 Gb / sn
- yükleme: 1.244 Gb / s

Dalgaboyu:
- alma: 1480-1500 nm
- gönderme: 1290-1330 nm

Alıcı hassasiyeti: -28 dBm
Optik güç: 0,5-5 dBm
Ağ Özellikleri
Hizmetler İnternet
VoIP
IPTV
WLAN
GPON 8 adet T-CONT
32 x bağlantı noktası GEM
VLAN 802.1Q
802.1P
802.1ad
MAC adres tablosu 1.000
L3 işlevleri DHCP sunucusu / istemcisi
DNS istemcisi
NAT
IPv6 Çift yığın
DS-Lite
VoIP SIP / H.248
G.711, G.711 / G.722 / G.729, T.30 / T.38
Çok noktaya yayın IGMP v1 / v2 gözetleme / Proxy
MLD v1 gözetleme
Kullanıcı bağlantı noktası başına çok noktaya yayın grubu 256
QoS Hizmet akışının fiziksel bağlantı noktalarına göre sınıflandırılması
MAC adresleri
VLAN kimliği
VLAN öncelik seviyesi
IP adresleri
SP / WRR / SP + WRR
Yönetim Lokalne Web
OMCI
TR069
Fiziksel parametreler
Boyutlar 183 mm x 40 mm x 126 mm
Çalışma şartları Sıcaklık: 0 ° C ila 40 ° C
Nem:% 5 -% 95
Ağırlık 380 g
Montaj Masada / duvarda
Güç 12 V DC
Güç tüketimi 10 W'a kadar

SSS

Gigabit Ethernet, ZTE F623'te ne anlama geliyor?

ZTE F623 terminalindeki Gigabit Ethernet standardı, 1 Gb / s'ye kadar hızlarda kablolu iletime izin veren bir gigabit Ethernet bağlantı noktası tarafından desteklenir.

Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Türk (TR)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.