HUAWEI HS8145V5 EPON ONU ONT AC DUALBAND 4GE+1TEL+1USB+2WIFI(2.4G/5G)

KODU: HUAWEI HS8145V5 EPON

HUAWEI HS8145V5 EPON ONU ONT AC DUALBAND 4GE+1TEL+1USB+2WIFI(2.4G/5G)

KODU: HUAWEI HS8145V5 EPON
37,05 EUR KDV hariç (ağ)
Stokta yok
Önerilen ürünler
BÜLTEN'e abone olun ve alışveriş için 5EUR* kazanın
Kaydet
* Teklif siparişler için geçerlidir 45EUR |Yönetmelik|

Yeni promosyonlar

Yeni ürünler

İndirimler

ÜRÜN HAKKINDA

Huawei HS8145V5 EPON optik ağ terminali

Huawei HS8145V5, EPON teknolojisinde çalışan bir Optik Ağ Terminalidir (ONT). HS8145V5, SOHO ev kullanıcıları için ultra geniş bant erişimidir. Mükemmel bir çözümdür ve FTTH teknolojisini uygulayan hizmetlerin gelecekte hangi yöne gideceğini gösterir. Terminal, dört gigabit Ethernet bağlantı noktası, 1 telefon bağlantı noktası (POTS) ve 1 USB bağlantı noktası ile donatılmıştır. HS8145V5 EPON, 2,4 ve 5 GHz bantlarında aynı anda çalışan dahili bir Wi-Fi kablosuz radyoya sahiptir. Modern AC standardını ve 2 x 2 MIMO (çift zincirli) teknolojisini destekler, teorik maksimum iletim bant genişliği 2,4 GHz bandında 300 Mb / s ve 5 GHz bandında 867 Mb / s'dir. Cihaz, her biri 2 dBi kazançlı iki harici antene sahiptir. Set, Avrupa fişli DC 12V 1.5A güç kaynağı içerir.

0epon.png

ONT ana özellikleri

  • terminal EPON ONT sınıf B +
  • fiber optik konektör EPON SC / UPC bağlantı noktası
  • 4 Gigabitowe porty Ethernet LAN RJ-45 10/100/1000 mb / s
  • 1 bağlantı noktası USB
  • 1 telefon bağlantı noktası (POTS RJ11)
  • 2,4 GHz bandında ve 5 GHz AC standardında Wi-Fi ağ iletimleri
  • IEEE 802.11ac standardı desteği
  • 2 x anten dBi
0lan.JPG

ŞARTNAME

Arayüzler
EPON 1 bağlantı noktası Sınıf B +
Hassasiyet alma: ~ -28 dBm
GEM portu ve TCONT arasında esnek haritalama
Dalgaboyu: US 1310nm, DS 1490nm
Ethernet 4 porty 10/100/1000 BASE - T (RJ45)
YAPABİLİR MİSİN 1 USB 2.0 bağlantı noktası
FTP'ye dayalı bir ağ sürücüsü oluşturma yeteneği
KABLOSUZ İNTERNET ERİŞİMİ IEEE 802.11 a / ac / b / g / n
2,4 GHz 2 x 2 MIMO 802.11 b / g / n
5 GHz 2 x 3 MIMO 802.11 a / n / ac
2 x 2 MIMO
2 dBi antenler
WPS
Bağlayıcı türü SC / UPC
Fiziksel özellikler
Boyutlar 270 x 90 x 60 mm (antensiz)
Ağırlık 650 g
İzin verilen çalışma sıcaklığı Od 0 do 40 st. C
İzin verilen hava nemi % 5 -% 95 bağıl nem, yoğuşmasız
Güç girişi 100-240 V AC, 50-60 Hz
Sistem gücü 11 - 14 V DC, 1 A
Statik güç tüketimi 4.5 W.
Maksimum güç tüketimi 12 inç
LED ışıklar GÜÇ / PON / LOS / LAN / TEL / USB / WLAN / WPS
Kitin bileşimi Huawei HS8145V5 cihazı
DC 12V, 2A güç kaynağı
RJ45-RJ45 ara kablosu
İşlevsellik
Yapılandırma yöntemi NMS, Web veya TR069
L2 katman verimi 200 Mbit / s aşağı akış (herhangi bir uzunluktaki paketlerle)
200 Mbit / s yukarı akış (herhangi bir uzunluktaki paketlerle)
IPv4 L3 katman verimi 2 Gbit aşağı akış (herhangi bir uzunluktaki paketlerle)
1 Gbit yukarı akış (herhangi bir uzunluktaki paketlerle)
IPv6 L3 katman verimi 2 Gbit aşağı akış (herhangi bir uzunluktaki paketlerle)
1 Gbit yukarı akış (herhangi bir uzunluktaki paketlerle)

SSS

Huawei HS8145V5 PoE teknolojisini destekliyor mu (Kamerayı bir yönlendiriciden çalıştırabilir miyim)?

Ne yazık ki Huawei HS8145V5, PoE teknolojisini desteklemiyor. Kameraya güç vermek için, IP telefonu - ek bir PoE adaptörü kullanmanız gerekir.

Huawei HS8145V5 nasıl yapılandırılır?

Huawei HS8145V5'i yapılandırmak için, 192.168.100.1 adresindeki web arayüzü üzerinden tarayıcıya gitmeniz, oturum açma: telecomadmin ve şifre: admintelecom'u girmeniz ve ardından yapılandırmanız gerekir.

37,05 EUR KDV hariç (ağ)
Yaklaşık gönderim maliyeti:
8 kg: EUR
10 kg: EUR
30 kg: EUR
Toplam ağırlık:
Nakliye maliyeti:
Stokta yok
Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Türk (TR)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.