MikroTik Q+85MP01D | QSFP mödül | 40Gb/s, 850nm, 150m, Çoklu mod

KODU: Q+85MP01D / EAN: 5903148915739
43,43 EUR KDV hariç (ağ)
Her türlü gümrük masrafı ve KDV, alıcının alındığı ülkedeki alıcı tarafından karşılanacaktır.
Yaklaşık gönderim maliyeti:
8 kg: EUR
10 kg: EUR
30 kg: EUR
Toplam ağırlık:
Nakliye maliyeti:
Alışveriş sepetine eklenmiştir
-
+
ADET
STOK DURUMU:
HIZLI GÖNDERIM
Dystans transmisji: Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu: 40 Gbps
Długość fali: 850 nm
Rodzaj włókna: MM (Multi-Mode)
DAHA FAZLA PARAMETRE GÖSTER
BÜLTEN'e abone olun ve alışveriş için 5EUR* kazanın
Kaydet
* Teklif siparişler için geçerlidir 45EUR |Yönetmelik|

Yeni promosyonlar

Yeni ürünler

İndirimler

ÜRÜN HAKKINDA

MikroTik Q + 85MP01D

MikroTik Q + 85MP01D, CRS326-24S + 2Q + RM cihazlarıyla tam uyumlu, çok modlu fiber için QSFP + 40 Gbps uçtur .

MikroTik Q + 85MP01D

QSFP modülü

Sunulan QSFP modülü, OM3 Çok Modlu Fiber (MMF) üzerinden 100 metreden fazla bir mesafe ve OM4 MMF üzerinden 150 metrelik bir mesafe için bağlantı sağlar . Silindir, optik güç izleme dahil olmak üzere yerleşik dijital tanılama işlevleriyle donatılmıştır. Toplam 40 Gb / s bant genişliği için kanal başına maksimum 10 Gb / s bant genişliğine sahip 4 bağımsız tam çift yönlü kanal sunar. Modülün tasarımı, aşırı sıcaklıklar, nem ve EMI paraziti gibi en zorlu koşullara dayanmasına izin verir, bu nedenle tüm QSFP + cihazları için güvenilir bir çözüm olduğu için bu ürünü şiddetle tavsiye ediyoruz.

ŞARTNAME

Özellikler / filtreler
Dystans transmisji Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu 40 Gbps
Długość fali 850 nm
Rodzaj włókna MM (Multi-Mode)

Temel teknik parametreler
Ürün Kodu Q + 85MP01D
Veri aktarım hızı 40 Gb / sn
Mesafe 150 m
Mod MM
Dalgaboyu 850 nm
Bağlayıcı MPO
DDM (Dijital Teşhis İzleme) Yani
Modül türü QSFP +
Bağlantı noktası aralığı OM3 Çok Modlu Fiber (MMF) için 100 m
OM4 Çok Modlu Fiber (MMF) için 150 m
İletim gücü (Tx) Minimum: -7.6 dBm
Maksimum: 2,4 dBm
Alım hassasiyeti (Rx) Minimum: -9.9 dBm
Maksimum: 2,4 dBm

DESTEK

İndirilecek dosyalar:

Broşür (ENG) İndir

SSS

SFP RJ-45 modülü nedir?

SFP RJ-45 modülleri, Ethernet kablolarını RJ-45 bağlantı noktasıyla donatılmış özel bir ek aracılığıyla ağ aygıtlarındaki SFP soketlerine bağlamanıza olanak tanır.

Hangi SFP / SFP + modülünü kullanmalıyım?

Cihazdaki bağlantı noktalarının SFP veya SFP + bağlantı noktaları olup olmadığını kontrol edin. İkincisi 10 Gbps'de çalışabilir. Ardından fiber optik kabloyu seçiyoruz. Tek modlu fiber tipik olarak daha uzun mesafeler için kullanılırken, çok modlu daha kısa mesafeler için kullanılır.

SFP + nedir?

SFP +, 10 Gbit / sn iletim hızına uyarlanmış SFP standardının bir uzantısıdır.

Önerilen ürünler

Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Türk (TR)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.