MikroTik S+31DLC10D | SFP+ mödül | 10Gb/s, 1310nm, LC/UPC, 10km, Tekli mod

KODU: S+31DLC10D / EAN: 5902560365948
105,11 EUR KDV hariç (ağ)
Her türlü gümrük masrafı ve KDV, alıcının alındığı ülkedeki alıcı tarafından karşılanacaktır.
Yaklaşık gönderim maliyeti:
8 kg: EUR
10 kg: EUR
30 kg: EUR
Toplam ağırlık:
Nakliye maliyeti:
STOKTA YOK
Dystans transmisji: 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu: 10 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1310 nm
DAHA FAZLA PARAMETRE GÖSTER

Önerilen ürünler

BÜLTEN'e abone olun ve alışveriş için 5EUR* kazanın
Kaydet
* Teklif siparişler için geçerlidir 45EUR |Yönetmelik|

Yeni promosyonlar

Yeni ürünler

İndirimler

ÜRÜN HAKKINDA

Verimli optik modül Mikrotik S + 31DLC10D

MikroTik SFP + 10G S + 31DLC10D modülü, 2 LC optik konektörle donatılmış tek modlu bir SFP + kartuştur. Bu 10 km'ye kadar mesafede 10 Gbps hızında iletilmesini sağlar. SFP + fiber modülün dalga boyu 1310 nm'dir. Mikrotik S + 31DLC10D, bu şirketin CCR1036-8G-2S + ve CCR1036-8G-2S + EM gibi diğer ürünleriyle ve diğer üreticilerin cihazlarıyla uyumludur .

Mikrotik S + 31DLC10D

Özel özellikler

  • 2 LC konektörü
  • İletim hızı 10 Gbps
  • 10 km'ye kadar menzil
  • Dalga Boyu 1310 nm
  • CCR1036-8G-2S + ve CCR1036-8G-2S + EM ile uyumlu
  • Tek modlu optik fiber
  • -40 ° C ile 70 ° C arası çalışma sıcaklığı
Mikrotik S + 31DLC10D

ŞARTNAME

Özellikler / filtreler
Dystans transmisji 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu 10 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1310 nm
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny (dwa włókna)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Şartname

Temel teknik parametreler
Modül türü SFP +
İletim türü Tek mod
Liman 2 adet LC
İletim hızı 10 Gb / sn
Mesafe 10 km
Dalgaboyu 1310 nm
Desteklenen kablolama Tek modlu fiber
8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125, 10/125 µm
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ 70 ° C

SSS

SFP RJ45 modülü nedir?

SFP RJ45 modülü, Ethernet kablolarını ağ aygıtlarındaki SFP soketlerine, RJ45 bağlantı noktasıyla donatılmış özel bir ek aracılığıyla bağlamanıza olanak tanır.

Hangi SFP / SFP + modülünü kullanmalıyım?

Cihazdaki bağlantı noktalarının SFP veya SFP + bağlantı noktaları olup olmadığını kontrol edin. İkincisi 10 Gbps'de çalışabilir. Ardından fiber optik kabloyu seçin. Tek modlu fiber genellikle daha uzun mesafeler için kullanılırken, çok modlu fiber daha kısa mesafeler için kullanılır.

SFP + tanımı ne anlama geliyor?

SFP +, 10 Gbit / sn iletim hızına uyarlanmış SFP standardının bir uzantısıdır.

Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Türk (TR)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.