Ubiquiti UF-OLT | OLT | UFiber, 8x GPON SFP, 2x SFP+

KODU: UF-OLT-EU / EAN: 810354026577
508,49 EUR KDV hariç (ağ)
Her türlü gümrük masrafı ve KDV, alıcının alındığı ülkedeki alıcı tarafından karşılanacaktır.
Yaklaşık gönderim maliyeti:
8 kg: EUR
10 kg: EUR
30 kg: EUR
Toplam ağırlık:
Nakliye maliyeti:
STOKTA YOK
Standard PON: GPON
OLT - Ilość portów PON: 8
Typ obudowy: Rack (1U)Metalowa
DAHA FAZLA PARAMETRE GÖSTER

Önerilen ürünler

BÜLTEN'e abone olun ve alışveriş için 5EUR* kazanın
Kaydet
* Teklif siparişler için geçerlidir 45EUR |Yönetmelik|

Yeni promosyonlar

Yeni ürünler

İndirimler

ÜRÜN HAKKINDA

Ubiquiti'den UF-OLT ağ terminali - 1000'den fazla müşteriye hizmet

UFiber , ISS'lere ve telekomünikasyon sağlayıcılarına 2.488 Gbps'ye (aşağı akış) ve 1.244 Gbps'ye (yukarı akış) kadar hızlarda Üçlü Oyun hizmetleri (veri, ses, IPTV / VoD) için uygun maliyetli bir fiber optik dağıtım sistemi sunar. UFiber OLT , sekiz GPON bağlantı noktasına sahiptir ve aynı anda 20 km uzunluğa kadar fiziksel hatlarla 1024 adede kadar istemciyi destekler. İki SFP + bağlantı noktası, 10G yukarı bağlantı bağlantısı sağlar. OLT ayrıca, AC / DC veya DC / DC güç modülleri ile takılabilen iki modüler güç kaynağı çıkışıyla esnek güç seçenekleri sağlar. Cihazla birlikte bir AC / DC modülü dahildir, ek modüller ayrıca satın alınabilir.

uf-olt ağ örneği

Güç esnekliği

Düşük güç tüketimi UF-OLT, modüler güç kaynakları için iki yuva sunar. İlki, bir AC / DC güç modülü içerir. İkinci bölme, hem AC / DC yedekleme modülü hem de DC / DC güç modülü olmak üzere isteğe bağlı bir güç modülünü barındırabilir.

uf-olt, modüler ac / dc veya dc / dc güç kaynakları için iki yuvaya sahiptir

UNMS yazılımı - Ufiber Controller

UNMS, hatırlaması ve çalıştırması kolay bir grafik kullanıcı arayüzüne sahip kapsamlı bir yönetim denetleyicisidir. UNMS, tüm kayıtlı UF-OLT'leri ve tüm UF-Nano İstemcilerini yönetir.

uf-olt ubiquiti ağ yönetim sistemi

Bir rafa monte edilmek üzere tasarlanmıştır

Metal UF-OLT muhafaza, 1U yüksekliğinde, standart boyutlu bir rafa rahat kurulum sağlar, 19 "genişliğinde.

uf-olt raf montajı

UF-OLT'nin özel özellikleri

  • (8) GPON SFP bağlantı noktaları, (2) SFP + bağlantı noktaları
  • Eşzamanlı istemciler: 1024 ONU
  • GPON aralığı: 20 km'ye kadar bağlantı
  • Prędkości GPON: 2.488 Gbps Yukarı Akış (TX), 1.244 Gbps Aşağı Akış (RX)
  • Dalga boyları: 1490 nm Yukarı Akış (TX), 1310 nm Aşağı Akış (RX)
  • Maksimum güç tüketimi: 40 W
  • Güç yöntemi: 54VDC PSU modülü
  • 1U raf kabinlerine monte edilebilir (isteğe bağlı)

ŞARTNAME

Özellikler / filtreler
Standard PON GPON
OLT - Ilość portów PON 8
Typ obudowy Rack (1U), Metalowa,

Şartname

Temel teknik parametreler
Boyutlar 442,4 x 285,6 x 43,7 mm (17,42 x 11,24 x 1,72 ")
Ağırlık 4,40 kg (9,7 lb)
4,495 kg (9,91 lb) dahil
Ağ arayüzleri (8) GPON OLT SFP
(2) 1G / 10G SFP +
Eşzamanlı müşteriler 1024 kayıtlı ONU / ONT (GPON bağlantı noktası başına 128)
Yönetim arayüzleri (1) Bant Dışı Yönetim için Ethernet,
(1) RJ45 (Seri Konsol Bağlantı Noktası)
GPON hızları 2.488 Gbps Yukarı Akış (TX),
1,244 Gbps Aşağı Akış (RX)
Çalışma dalga boyları 1490 nm TX
1310 nm RX
Normal güç aralığı TX (klasa B +): 1,5 dBm do 5 dBm
RX: -8 dBm do -28 dBm
Aralık Fiziki: 20 km
Mantıksal: 60 km
Maksimum diferansiyel elyaf mesafesi: 20 km (B +) / 40 km (C +)
Güç yöntemi (2) Güç Ünitesi Modüler Jakları (PSU Modül Yuvaları)
Güç kaynağı (1) 54V 100W AC / DC PSU modülü (dahil)
Maksimum güç tüketimi 40W (SFP modülleri hariç)
Çalışma modu OLT 2/3 Ethernet Anahtarı i GPON Core
Gelişmiş QoS Kullanıcı Portu ve Trafik Sınıflandırması başına 8 Öncelik Kuyruğunu Destekler
CPU özellikleri MIPS 1004kc 880 MHz Çift Çekirdekli
Veri deposu 512 MB DDR3, 512 MB NAND
Sıcaklık aralığı (çalışma için) -10 do 45 ° C (14 do 113 ° F)
İzin verilen nem 10 yapmak% 90
Sertifikalar CE, FCC, IC

DESTEK

İndirilecek dosyalar

Uygunluk beyanı İndir
Ubiquiti UF-OLT Veri Sayfası İndir

SSS

GPON'un hızı nedir?

2.488 Gbps Yukarı Akış (TX),
1,244 Gbps Aşağı Akış (RX)

Cihaz hangi sıcaklıklarda çalışabilir?

od -10 do 45 ° C (14 do 113 ° F)

Cihazın boyutları nelerdir?

442,4 x 285,6 x 43,7 mm

Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Türk (TR)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.