Ubiquiti UF-SPLITTER-32 | Splitter | 1:32, SC/APC, G.657A1, 0,9mm, 1,5m

KODU: UF-SPLITTER-32 / EAN: 817882026833
41,23 EUR KDV hariç (ağ)
Her türlü gümrük masrafı ve KDV, alıcının alındığı ülkedeki alıcı tarafından karşılanacaktır.
Yaklaşık gönderim maliyeti:
8 kg: EUR
10 kg: EUR
30 kg: EUR
Toplam ağırlık:
Nakliye maliyeti:
Alışveriş sepetine eklenmiştir
-
+
ADET
STOK DURUMU:
HIZLI GÖNDERIM
Długość: 1.5m
Liczba końcówek splittera: 1x32
Standard włókna: G.657.A1
Typ obudowy splittera: Tuba stalowa
DAHA FAZLA PARAMETRE GÖSTER
:
BÜLTEN'e abone olun ve alışveriş için 5EUR* kazanın
Kaydet
* Teklif siparişler için geçerlidir 45EUR |Yönetmelik|

Yeni promosyonlar

Yeni ürünler

İndirimler

ÜRÜN HAKKINDA

Ubiquiti 1: 32 fiber optik ayırıcı, 0,9 mm, SC / APC konektörlü

Fiber optik bölücüler, İnternetin müşterilere, sunucu odasından müşterinin cihazına, iletim ortamını değiştirmeden optik fiber aracılığıyla iletildiği FTTH ağlarında kullanılır. Bu teknolojinin özgüllüğü, sinyalin müşterilere ek aktif cihazlar kullanılmadan dağıtılmasını gerektirir.

UBIQUITI UF-SPLITTER-32

En önemli özellikler

  • G.657A1 elyaf
  • 0,9 mm giriş / çıkış
  • Kablo uzunluğu 1,5 metre
  • SC / APC konektörleriyle sonlandırıldı

ŞARTNAME

Özellikler / filtreler
Długość 1.5m
Liczba końcówek splittera 1x32
Standard włókna G.657.A1
Typ obudowy splittera Tuba stalowa
Średnica kabla 0,9mm

Temel teknik parametreler
Ürün Kodu UF-BÖLÜCÜ-32
Giriş (1) SC / APC
Çıkışlar (32) SC / APC
Sönümleme 17.0 dB
Tekdüzelik Kaybı 1.5 dB
Polarizasyona bağlı kayıp 0.3 dB
Dalgaboyu bandı 1260–1650 nm
Geri dönüş kaybı (tüm bağlantı noktaları) 50 dB
Yönelme 55 dB
Lif türü G657A1
Çalışma sıcaklığı -40 ° C'den 85 ° C'ye
Ağırlık 160 g

SSS

Ayırıcı uzunluğu nedir?

Bölme uzunluğu 1,5 metredir.

Bölücü ne tür bir elyaftan yapılmıştır?

Ayırıcı, G.657A1 fiberden yapılmıştır.

Ayırıcı her tarafta SC / APC konektörleriyle sonlandırıldı mı?

Yani.

Önerilen ürünler

Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Türk (TR)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.