Ubiquiti UOC-2 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 2m

KODU: UOC-2 / EAN: 817882020442
6,10 EUR KDV hariç (ağ)
Her türlü gümrük masrafı ve KDV, alıcının alındığı ülkedeki alıcı tarafından karşılanacaktır.
Yaklaşık gönderim maliyeti:
8 kg: EUR
10 kg: EUR
30 kg: EUR
Toplam ağırlık:
Nakliye maliyeti:
Alışveriş sepetine eklenmiştir
-
+
ADET
STOK DURUMU:
HIZLI GÖNDERIM
Długość: 2m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM3
Rodzaje zakończeń patchcorda: LC/UPC-LC/UPC
Standard włókna: OM3
DAHA FAZLA PARAMETRE GÖSTER
Długość:
BÜLTEN'e abone olun ve alışveriş için 5EUR* kazanın
Kaydet
* Teklif siparişler için geçerlidir 45EUR |Yönetmelik|

Yeni promosyonlar

Yeni ürünler

İndirimler

ÜRÜN HAKKINDA

10G çok modüler kablo ODN

10G fiber optik kablolar, EdgeRouter, EdgeSwitch ve UniFi Switch gibi yönlendirme ve anahtarlama ürünlerimizi kullanan iç mekan telekomünikasyon ve veri uygulamaları için idealdir. Kablolar 0,5, 1, 2, 3 ve 5 metre uzunluklarda mevcuttur.

ŞARTNAME

Özellikler / filtreler
Długość 2m
Kategoria kabla Multi-Mode OM3
Rodzaje zakończeń patchcorda LC/UPC-LC/UPC
Standard włókna OM3
Typ patchcorda światłowodowego Duplex

Temel teknik parametreler
Bağlayıcı LC-LC
Fiber modu 50/125 µm
Tip optik lifler Dubleks
Koruyucu kaplama PVC
Standart kablolar OM3
Kayıplar ≤ 0.3 dB
Kesmek UPC, UPC yapmak
Dalgaboyu 850/1310 nm
Kapağın rengi Mavi
Doğruluk ≤ 0.1 dB
Gücü ≤ 0.2 dB
Zayıflama ≤ 50 dB
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ile 75 ° C

Önerilen ürünler

Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Türk (TR)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.