TS-453U-RP | NAS Server | SATA 6Gbps, 4x Gbe LAN, 5x USB, max.
British (UK) / GBP / Prices without VAT
TS-453U-RP | NAS Server | SATA 6Gbps, 4x Gbe LAN, 5x USB, max. 4x HDD/SSD, 1U rack

TS-453U-RP | NAS Server | SATA 6Gbps, 4x Gbe LAN, 5x USB, max. 4x HDD/SSD, 1U rack

CODE: TS-453U-RP
819,46 GBP without VAT
OUT OF STOCK
Maximum number of drives: 4
Number of installed drives: 0
Type of case: Rack (1U)
more SHOW MORE PARAMETERS
Model TS-453U-RP, z łatwym w użytkowaniu systemem operacyjnym QTS, jest wydajnym, niezawodnym, bezpiecznym i skalowalnym rozwiązaniem NAS, zaprojektowanym z myślą o intensywnie użytkowanych aplikacjach biznesowych i szybko rosnących zapotrzebowaniach z zakresu magazynowania danych. TS-453U-RP obsługuje napędy SATA 6 Gb/s i zapewnia wysoką wydajność ze stałą przepustowością; jest kompleksowym rozwiązaniem magazynowym dla MŚP i umożliwia budowę niezawodnej chmury prywatnej.
  • Natychmiast przełączane zapasowe źródło zasilania zapewniające maksymalny czas pracy systemu
  • Zarządzanie, udostępnianie i tworzenie kopii zapasowych danych biznesowych ze zdalną replikacją w czasie rzeczywistym (ang. Real-time Remote Replication, RTRR)
  • Rozszerzenie całkowitej pierwotnej pojemności nośników do 128 TB za pomocą ekonomicznej obudowy rozbudowującej QNAP UX-1200U-RP
  • Zunifikowane rozwiązanie magazynowe NAS oraz iSCSI-SAN przeznaczone do wirtualizacji serwerów
  • Obsługa VMware®, Citrix® i Microsoft® Hyper-V oraz zaawansowanych funkcji wirtualizacji
  • Wyższy poziom bezpieczeństwa danych dzięki wydajnemu szyfrowaniu 256-bitowym szyfrem AES oraz dzięki programowi antywirusowemu
  • Używanie modelu TS-453U-RP jako komputera osobistego dzięki wyłącznej technologii QvPC
  • Obsługa wielu maszyn wirtualnych bazujących na systemach Windows/Linux/Android za pomocą pakietu Virtualization Station
 
 
Energooszczędny, a mimo to wydajny procesor czterordzeniowy
Dzięki supernowoczesnemu, czterordzeniowemu procesorowi Intel® Celeron® 2,0 GHz wykonanemu w technologii 22 nm, 4 GB energooszczędnej pamięci DDR3L RAM (z możliwością rozbudowy do 8 GB) oraz obsłudze napędów SATA 6 Gb/s, 4 portom Gigabit LAN i wyjściu HDMI, TS-453U-RP jest wydajnym rozwiązaniem NAS zapewniającym przepustowość na poziomie do 423 MB/s. W razie potrzeby, podczas wykonywania zadań silnie obciążających procesor, TS-453U-RP potrafi też automatycznie zwiększać taktowanie zegara z 2,0 GHz do 2,42 GHz. Oferowana przez TS-453U-RP możliwość szybkiego szyfrowania i deszyfrowania pozwala na transfer na poziomie do 271 MB/s, rozwiązanie zapewnia też szyfrowanie wolumenu 256-bitowym szyfrem AES, co razem podnosi wydajność i bezpieczeństwo systemu przy jednoczesnym zagwarantowaniu bezpieczeństwa poufnych danych biznesowych przechowywanych w modelu TS-453U-RP.
Skalowalne rozwiązanie pozwalające tanio rozszerzyć przestrzeń magazynowania danych
Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorstw w zakresie archiwizacji szybko rosnących danych i dużych plików, model TS-453U-RP oferuje wysokowydajne, a mimo to przystępne cenowo rozwiązanie z zakresu magazynowania danych. Model TS-453U-RP umożliwia rozszerzenie pojemności nośników przez przyłączenie obudowy rozbudowującej QNAP. Dzięki skalowalnemu rozwiązaniu QNAP, pierwotną pojemność nośników danych można na żądanie rozszerzyć, przez co TS-453U-RP jest idealnym i bardzo pojemnym centrum plików do przechowywania danych biznesowych.
QTS - prostota i wydajność
Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika systemu QTS, operacje systemowe w modelu TS-453U-RP przebiegają płynnie i wygodnie. Inteligentny pulpit systemu pozwala użytkownikowi szybko odszukać potrzebne funkcje, tworzyć na pulpicie skróty lub grupy skrótów, monitorować w czasie rzeczywistym ważne informacje o systemie oraz otwierać wiele okien aplikacji w celu jednoczesnego wykonywania wielu zadań, co w sumie zwiększa wydajność operacyjną systemu.
Qsirch – inteligentniejszy i szybszy sposób wyszukiwania
Szybko i łatwo odnajduj dokumenty, zdjęcia, wideo i muzykę przy pomocy Qsirch; nowa wbudowana w QNAP NAS aplikacja do wyszukiwania pozwala na wyszukiwanie czego chcesz w czasie rzeczywistym i naturalnie. Po prostu wprowadź cokolwiek chcesz wyszukać, włączając fragmenty nazwy pliku lub nawet słowa/wyrażenia w dokumencie, a Qsirch wyświetli listę dopasowanych wyszukanych elementów wraz z miniaturami, w miarę jak będziesz wpisywać. Qsirch pamięta nawet twoją historię wyszukiwania, więc możesz szybko przechodzić do plików, które wcześniej wyszukiwałeś. Qsirch to znacząca poprawa produktywności – znacząco redukuje ilość czasu spędzonego na wyszukiwaniu plików w NAS, więc możesz skupić się na innych zadaniach.
Processor
Quad-core Intel® Celeron® 2.0GHz (up to 2.42GHz)
Memory
Installed: 4GB DDR3L SDRAM (1 x 4GB)
Slots: 2 SODIMM (Max: 8GB)

NOTE:
1. When installing two memory modules, please ensure that they are the same size and ideally use the same type of RAM for both memory slots.
2. For the information of RAM module installation and compatible NAS models, please refer to the 
QNAP RAM Module Installation Guide 
Flash memory
512MB
Internal drive
4 x 3.5" or 2.5" SATA 6Gb/s, SATA 3Gb/s hard drive or SSD

NOTE:
1.
The system is shipped without HDD.
2. 
HDD compatibility list
Drive tray
4 Hot-swappable and lockable trays
Network interface
4 RJ45 Gigabit Ethernet ports
Ports
4 USB 3.0
1 USB 2.0
1 HDMI
1 console (system maintenance)
LED indicators
Status, LAN, USB, HDD 1, HDD 2, HDD3, HDD4
Buttons
Power, USB One-Touch-Copy, reset
Alarm buzzer
System warning
Form factor
1U, rack mountable
Dimensions
44 (H) x 439 (W) x 499 (D) mm
1.73 (H) x 17.28 (W) x 19.65 (D) inch
Weight
Net weight: 7.63 kg (16.82 lbs.)
Gross weight: 11.60 kg (25.57 lbs.)
Power consumption (W)
HDD standby: 23.54W
In operation: 39.86W
(with 4 x 2TB HDD installed)
Sound Level*
Sound pressure (LpAm) :37.8 dB(A)
Temperature
0-40˚C
Humidity
0~95% R.H.
Power supply
Input: 100-240V AC, 50/60Hz; Output: Redundant 250W
Fan
2 x 40mm, 12V DC
 
Choose a different country or region to shop in the language that suits you
Our site uses cookies (so-called "cookies"). You can find more about these files, as well as about how we process your personal data, in our privacy policy.
You are on page for country / region:
British (UK)
Please select a different country or region to shop in a language that suits you.