EXTRALINK

[ 1698 ]
Kategorie
Smlouvat
Smlouvat
Optický kabel pro kanalizacji 72F | Jednomodový 6T12F G652D, 10mm | Extralink
Kód produktu: EX.15265
19,42 CZK s DPH 21%
16,05 CZK bez VAT
19,89 CZK s DPH21%
Nízká cena za posledních 30 dní: s DPH 21%
Optický kabelHeavy Duty 2F | G657A2, MicroADSS | Extralink
Kód produktu: 2J G657A2 CZARNY HD-TE /M
Kód produktu: 2J G657A2 CZARNY HD-TE /M
10,65 CZK s DPH 21%
8,80 CZK bez VAT
Extralink SC/APC | Adaptér | Jednomodový, Simplex, zelený
Kód produktu: EX.2114
4,89 CZK s DPH 21%
4,04 CZK bez VAT
Extralink CAT5E FTP RJ45 | Zástrčka RJ45 | 8P8C stíněná
Kód produktu: EX.11571
2,66 CZK s DPH 21%
2,20 CZK bez VAT
Extralink SC/APC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1,5m, Easy strip
Kód produktu: EX.1858
18,99 CZK s DPH 21%
15,70 CZK bez VAT
Extralink CAT5E UTP RJ45 | Zástrčka RJ45 | 8P8C nestíněná
Kód produktu: EX.9861
1,73 CZK s DPH 21%
1,43 CZK bez VAT
Extralink CAT6 FTP RJ45 | Zástrčka RJ45 | 8P8C stíněná
Kód produktu: EX.11588
4,03 CZK s DPH 21%
3,33 CZK bez VAT
Extralink CAT6 UTP RJ45 | Zástrčka RJ45 | 8P8C niestíněná
Kód produktu: EX.11595
3,45 CZK s DPH 21%
2,85 CZK bez VAT
Extralink Agnes | Optický box | 2 svary
Kód produktu: EX.0714
Kód produktu: EX.0714
  • Barva : Šedá
  • Mast mountable : Ne
  • Montovatelné na zeď : Ano
  • Počet podporovaných vláken (max.) : 2
21,01 CZK s DPH 21%
17,36 CZK bez VAT
Extralink JKD-808COM | Detektor plynu a oxidu uhelnatého | 110dB
Kód produktu: JKD-808COM
579,03 CZK s DPH 21%
478,54 CZK bez VAT
Extralink JKD-512COM | Detektor oxidu uhelnatého | kouře, detektor CO
Kód produktu: JKD-512COM
Kód produktu: JKD-512COM
  • Barva : Černá, Bílá
  • Doporučená provozní relativní vlhkost : 10 - 95
  • Kompatibilní velikosti baterie : AA
  • Montážní sada : Ano
520,54 CZK s DPH 21%
430,20 CZK bez VAT
Extralink SC/UPC | Adaptér | Jednomodový, Simplex, Modrý
Kód produktu: EX.2633
4,32 CZK s DPH 21%
3,57 CZK bez VAT
Extralink SC/APC | Adaptér | Jednomodový, Duplex
Kód produktu: EX.2084
Kód produktu: EX.2084
11,87 CZK s DPH 21%
9,81 CZK bez VAT
20 40 80 produktů na webu

Extralink

V dnešní době se řešení z optických vláken stávají stále běžnějšími, pokud jde o budování rozsáhlých internetových sítí, které jsou k dispozici nejen velkým společnostem, ale také našim domovům a domácnostem. Značka Extralink splňuje očekávání poskytovatelů síťových služeb poskytováním vysoce kvalitních multifunkčních zařízení, příslušenství z optických vláken a produktů šitých na míru různým potřebám zákazníků. Podle jejich přesvědčení dávají zákazníka na první místo a chtějí, aby měl každý příležitost a potěšení z rychlého a bezproblémového přístupu k širokopásmovému internetu. Extralink je značka, která nabízí širokou škálu síťových zařízení a příslušenství a jejich nabídka je zaměřena nejen na větší poskytovatele síťových služeb, ale také na domácí uživatele síťových zařízení. Nyní může být velmi snadné vytvářet nové sítě nebo rozšiřovat stávající sítě založené na komunikaci z optických vláken. Extralink nabízí profesionální a komplexní řešení pro sítě z optických vláken, od pokročilých koncových zařízení OLT a svářeček optických vláken, přes klientská zařízení ONU, kabely z optických vláken, moduly SFP, póly, svářečky z optických vláken a končící síťovým příslušenstvím PON, jako jsou: patchcordy z optických vláken, pigtaily z optických vláken , kotevní svorky, adaptéry z optických vláken, rozdělovače optických vláken a propojovací panely.

    Mezi nejoblíbenější zařízení Extralink patří:
  • Extralink Predator, nejnovější zařízení EPON OLT, určené pro přístupové sítě z optických vláken. Zařízení se vyznačuje malými rozměry a snadnou a pohodlnou implementací. Zařízení lze snadno nainstalovat do stojanu. Extralink Predator je efektivní a spolehlivé zařízení EPON OLT vybavené 8 porty EPON SFP, 8 porty LAN Gigabit Ethernet (Extralink 1GE) a 8 porty SFP.
  • Extralink Kronos PoE Switch - nové, stále populárnější vybavení, které patří do kategorie PoE Switch. 8- PoE porty nespravovaný switch Gigabit Ethernet Switch PoE (PoE Gigabit). Zařízení má 2 porty Uplink. Zařízení je ideální pro IP monitorování (IP kamery), díky nimž bude náš inteligentní dům pod neustálým dohledem. Napájení PoE a adaptér PoE Extralink je rovněž cenným produktem na síťovém trhu, vyznačuje se vysokou odolností a spolehlivostí v provozu.

Produkty Extralink jsou nepochybně jedním z nejlepších na trhu, výrobce je stále více oceňován v globálním měřítku a produkty jako konektory optických vláken, převaděče médií, moduly SFP atd. Jsou nedílnou podporou mnoha velkých společností. Díky Extralink můžete svobodně budovat své LAN sítě a WiFi sítě bez obav z selhání. V našem obchodě Batna24.com najdete široký sortiment pro budování LAN sítí a WiFi sítí, včetně WiFi routerů, patchcordů z optických vláken, konektorů z optických vláken, kabelů z optických vláken a mnoha dalších. Kromě toho máme také počítačové komponenty ve formě síťových karet. Batna24.com je oficiálním distributorem značek jako Extralink, Ubiquiti Networks a MikroTik. Užijte si nakupování.

Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.