CZ

Extralink SC/APC - SC/UPC můžsky | Adaptér | Jednomodový, Simplex

KÓD: EX.2107 / EAN: 5902560362107

Extralink SC/APC - SC/UPC můžsky | Adaptér | Jednomodový, Simplex

KÓD: EX.2107 / EAN: 5902560362107
138,41 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
114,39 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Typ adaptéru: Simplex
Typ konektoru: SC/UPCSC/APC
Typ vlákna: SM (Single-Mode)
Zobrazit více parametrů
138,41 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
114,39 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.