Optické adaptéry

[ 25 ]
Kategorie
Filtry
Výrobce
Cena (CZK)
-
Pokročilé filtry
Extralink SC/APC | Adaptér | Jednomodový, Simplex, zelený
Kód produktu: EX.2114
4,66 CZK s DPH 21%
3,85 CZK bez VAT
Extralink LC/APC | Adaptér | Jednomodový, Duplex
Kód produktu: EX.2695
Kód produktu: EX.2695
18,97 CZK s DPH 21%
15,68 CZK bez VAT
Extralink SC/UPC | Adaptér | Jednomodový, Simplex, Modrý
Kód produktu: EX.2633
4,11 CZK s DPH 21%
3,40 CZK bez VAT
Extralink SC/APC | Adaptér | Jednomodový, Duplex
Kód produktu: EX.2084
Kód produktu: EX.2084
11,30 CZK s DPH 21%
9,34 CZK bez VAT
Extralink SC/APC | Adaptér | Jednomodový, Simplex, bez límce, zelený
Kód produktu: EX.2138
4,31 CZK s DPH 21%
3,57 CZK bez VAT
Extralink SC/UPC | Adaptér | Jednomodový, Duplex
Kód produktu: EX.3364
Kód produktu: EX.3364
  • Typ adaptéru : Duplex
  • Barva : Modrá
  • Hloubka balení : 600
  • Hmotnost včetně balení : 18
10,96 CZK s DPH 21%
9,05 CZK bez VAT
Extralink SC/UPC | Adaptér | Multimodový, Simplex, šedý
Kód produktu: EX.2077
4,79 CZK s DPH 21%
3,96 CZK bez VAT
Extralink SC/UPC | Adaptér | Multimodový, Duplex
Kód produktu: EX.2848
9,93 CZK s DPH 21%
8,21 CZK bez VAT
Extralink LC/UPC | Adaptér | Jednomodový, Duplex
Kód produktu: EX.2640
Kód produktu: EX.2640
18,28 CZK s DPH 21%
15,11 CZK bez VAT
Extralink LC/APC | Adaptér | jednomodový, Simplex
Kód produktu: EX7023
12,60 CZK s DPH 21%
10,41 CZK bez VAT
Extralink LC/UPC | Adaptér | Jednomodový, Simplex
Kód produktu: EX.3500
17,26 CZK s DPH 21%
14,26 CZK bez VAT
EOL
EOL
Extralink FC-SC | Adaptér | Jednomodový, Simplex
Kód produktu: EX.2657
11,78 CZK s DPH 21%
9,73 CZK bez VAT
Ubiquiti UF-Adaptér-APC-50 | Adapter | SC/APC, Simplex, Single mode, 50-pack
Kód produktu: UF-ADAPTER-APC-50
290,28 CZK s DPH 21%
239,90 CZK bez VAT
EOL
EOL
Extralink FC/APC | Adaptér | Jednomodový, Simplex
Kód produktu: EX.2664
Kód produktu: EX.2664
8,08 CZK s DPH 21%
6,68 CZK bez VAT
20 40 80 produktů na webu
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.