CZ

TP-Link MC200CM | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 850nm, Multimodový

KÓD: TL-MC200CM / EAN: 6935364030438

TP-Link MC200CM | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 850nm, Multimodový

KÓD: TL-MC200CM / EAN: 6935364030438
787,10 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
650,49 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Přenosová vzdálenost: Pod 1km
Rychlost přenosu dat: Gigabit Ethernet
Typ konektoru z optických vláken: SC
Auto MDI/MDI-X: Ano
Zobrazit více parametrů
787,10 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
650,49 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.