Převodníky médií

[ 18 ]
Kategorie
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Cena (CZK)
-
Pokročilé filtry
Extralink Sedir | Media Konvertor | 1x SFP, 1x RJ45 1000Mb/s, Ekvivalent MC220
Kód produktu: EX.3296
515,64 CZK s DPH 21%
426,15 CZK bez VAT
TP-Link MC220L | Media Konvertor | 1x SFP, 1x RJ45 1000Mb/s
Kód produktu: TL-MC220L
452,57 CZK s DPH 21%
374,02 CZK bez VAT
MikroTik RBFTC11 | Média konvertor | 1x RJ45 1000Mb/s, 1x SFP, 802.3af/at
Kód produktu: RBFTC11
1068,70 CZK s DPH 21%
883,22 CZK bez VAT
EOL
EOL
TP-Link MC100CM | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310nm, Multimodový
Kód produktu: TL-MC100CM
588,02 CZK s DPH 21%
485,96 CZK bez VAT
TP-Link MC210CS | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 1310nm, Jednomodový
Kód produktu: TL-MC210CS
790,76 CZK s DPH 21%
653,52 CZK bez VAT
TP-Link TL-FC111B-20 | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310 nm TX, 1550 nm RX, WDM
Kód produktu: TL-FC111B-20
348,06 CZK s DPH 21%
287,65 CZK bez VAT
TP-Link TL-FC311B-2 | Media konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310 nm TX, 1550 nm RX, WDM
Kód produktu: TL-FC311B-2
542,70 CZK s DPH 21%
448,51 CZK bez VAT
TP-Link MC200CM | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 850nm, Multimodový
Kód produktu: TL-MC200CM
790,76 CZK s DPH 21%
653,52 CZK bez VAT
TP-Link TL-FC311B-20 | Media konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310 nm TX, 1550 nm RX, WDM
Kód produktu: TL-FC311B-20
542,70 CZK s DPH 21%
448,51 CZK bez VAT
TP-Link TL-FC311A-20 | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 1550 nm TX, 1310 nm RX, WDM
Kód produktu: TL-FC311A-20
651,09 CZK s DPH 21%
538,09 CZK bez VAT
TP-Link TL-FC111A-20 | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1550 nm TX, 1310 nm RX, WDM
Kód produktu: TL-FC111A-20
348,06 CZK s DPH 21%
287,65 CZK bez VAT
TP-Link MC112CS | Media converter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310/1550nm, Single mode
Kód produktu: MC112CS WDM CONV
844,67 CZK s DPH 21%
698,08 CZK bez VAT
TP-Link TL-FC311A-2 | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 1550 nm TX, 1310 nm RX, WDM
Kód produktu: TL-FC311A-2
542,70 CZK s DPH 21%
448,51 CZK bez VAT
Ubiquiti F-POE-G2 | Media Konvertor | FiberPoE Gen 2, 1x SFP, 1x RJ45 1000Mb/s
Kód produktu: F-POE-G2
1008,66 CZK s DPH 21%
833,60 CZK bez VAT
EOL
EOL
TP-Link MC111CS | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1550/1310nm, Jednomodový
Kód produktu: MC111CS WDM CONV
711,34 CZK s DPH 21%
587,88 CZK bez VAT
EOL
EOL
TP-Link MC100CS | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310nm, Jednomodový
Kód produktu: TL-MC110CS
618,60 CZK s DPH 21%
511,24 CZK bez VAT
TP-Link MC111CS | Média konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1550/1310nm, Jednomodový
Kód produktu: TL-MC111CS
640,38 CZK s DPH 21%
529,24 CZK bez VAT
20 40 80 produktů na webu
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.