Převodníky médií

[ 18 ]
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
Přenosová vzdálenost
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Rychlost přenosu dat
Typ konektoru z optických vláken
TP-Link MC220L | Media Konvertor | 1x SFP, 1x RJ45 1000Mb/s
TP-LINK
Kód produktu: TL-MC220L

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
14,78 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-Link MC112CS | Media converter | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310/1550nm, Single mode
TP-LINK
Kód produktu: MC112CS WDM CONV

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
21,68 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-Link MC111CS | Média konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1550/1310nm, Jednomodový
TP-LINK
Kód produktu: TL-MC111CS

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
22,50 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Ubiquiti F-POE-G2 | Media Konvertor | FiberPoE Gen 2, 1x SFP, 1x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kód produktu: F-POE-G2

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
30,84 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-Link MC210CS | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 1310nm, Jednomodový
TP-LINK
Kód produktu: TL-MC210CS

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
25,10 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-Link TL-FC111B-20 | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310 nm TX, 1550 nm RX, WDM
TP-LINK
Kód produktu: TL-FC111B-20

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
11,58 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

MikroTik RBFTC11 | Média konvertor | 1x RJ45 1000Mb/s, 1x SFP, 802.3af/at
MIKROTIK
Kód produktu: RBFTC11

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
32,91 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-Link TL-FC311B-20 | Media konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310 nm TX, 1550 nm RX, WDM
TP-LINK
Kód produktu: TL-FC311B-20

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
17,59 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-Link TL-FC311A-20 | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 1550 nm TX, 1310 nm RX, WDM
TP-LINK
Kód produktu: TL-FC311A-20

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
21,37 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

TP-Link TL-FC311A-2 | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 1550 nm TX, 1310 nm RX, WDM
TP-LINK
Kód produktu: TL-FC311A-2

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
17,35 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Ubiquiti UF-AE | Media Konvertor | UFiber, 1x SFP, 1x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kód produktu: UF-AE

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
28,57 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink Sedir | Media Konvertor | 1x SFP, 1x RJ45 1000Mb/s, Ekvivalent MC220
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3296

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
21,08 EUR

 s DPH 21%

dostupnost do 7 dnů

EOL

EOL

TP-Link MC100CM | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310nm, Multimodový
TP-LINK
Kód produktu: TL-MC100CM

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 1-3km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
live_help
22,19 EUR

 s DPH 21%

dostupnost do 7 dnů

EOL

EOL

TP-Link MC200CM | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 1000Mb/s, 850nm, Multimodový
TP-LINK
Kód produktu: TL-MC200CM

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
27,41 EUR

 s DPH 21%

dostupnost do 7 dnů

TP-Link MC100CS | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310nm, Jednomodový
TP-LINK
Kód produktu: TL-MC110CS

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
live_help
23,34 EUR

 s DPH 21%

dostupnost do 7 dnů

TP-Link TL-FC311B-2 | Media konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1310 nm TX, 1550 nm RX, WDM
TP-LINK
Kód produktu: TL-FC311B-2

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
17,58 EUR

 s DPH 21%

dostupnost do 7 dnů

TP-Link TL-FC111A-20 | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1550 nm TX, 1310 nm RX, WDM
TP-LINK
Kód produktu: TL-FC111A-20

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
live_help
12,88 EUR

 s DPH 21%

dostupnost do 7 dnů

TP-Link MC111CS | Media Konvertor | 1x SC/UPC, 1x RJ45 100Mb/s, 1550/1310nm, Jednomodový
TP-LINK
Kód produktu: MC111CS WDM CONV

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • Rychlost přenosu dat: Fast Ethernet
  • Typ konektoru z optických vláken: SC
live_help
26,84 EUR

 s DPH 21%

dostupnost do 7 dnů

20 40 80 produktů na webu

Převaděče médií - co jsou zač?

Převaděče médií jsou zařízení, která umožňují rozšířit síť Ethernet. Díky nim je možné dosáhnout velmi velkých vzdáleností mezi body. Médium z optických vláken s konektory SC / ST / FC zajišťuje maximální pohodlí při práci v síti. Převaděče médií se v závislosti na modelu liší v typu optického vlákna, typu konektoru (např. Duplex SC), počtu portů (port RJ45), vlnové délce, typu pouzdra a rozsahu provozu. V našem internetovém obchodě najdete nejlepší konvertory médií na trhu. Inovace je naší prioritou. To souvisí s výběrem zařízení, která se vyznačují vysokou účinností, dlouhou životností a nízkou mírou selhání. V našem obchodě najdete mnoho typů mediálních konvertorů, např. S ??konektory Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, SC simplex, ST nebo LC prostřednictvím SFP modulů. Nabízíme také převodníky pro montáž na DIN lištu. Tato zařízení jsou přizpůsobena zejména pro instalaci do stojanových skříní. Soupravy dostupné v našem obchodě zahrnují kompletní montážní příslušenství.

Převaděče vláken

Jsou ideální pro použití v aplikacích IoT, kde přechod na vlákno pomocí kabelů z optických vláken je vhodným řešením. Produkty, které nabízíme, budou použity jak v případě single-mode fiber, tak multimode fibre. Kromě toho se ve většině případů mohou konvertory médií chlubit vlastním vyjednáváním, díky této technologii není nutné používat křížené kabely. Konvertory z optických vláken z naší nabídky splňují nejmodernější standardy. Jsou tedy přizpůsobeny požadavkům i těch nejnáročnějších uživatelů.

Převaděče singlemodu

Internetový obchod Batna24.com nabízí konvertory z optických vláken, jakož i ethernetové přepínače, SFP moduly, video konvertory a monitorování IP. Převodníky s jedním režimem umožňují výrazně zvýšit dosah přenosu. Například jeden z našich nejoblíbenějších produktů v této kategorii, převodník TP Link MC210CS vám umožňuje zvýšit dosah až na 15 kilometrů! Nečekejte déle a podívejte se na naši nabídku ještě dnes!

Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.